reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

]tusia nie wydaje mi sie zeby ciaza mogłabyc tyle młodsza skoro ci test wyszedł pozytywny juz 15 sierpnia to conajmniej kiiilka dni wczesniej musialo dojsc do zaplodnienia wiec to musi byc minimum 7 tydzien , radze przejsc sie do innego gina bo sie tylko nadenerwujesz..

Bluelovi , cenna uwaga. Taki mały detektyw z Ciebie. Do innego nie idę bo ten jest najlepszy. Naklonilam Harego zeby do niego zadzwonił i wypytal. Powiedział ze nic niepokojącego nie widział , ze pecherzyk rośnie , zarodek tez urosl i ze jak w przyszłym tyg nie zobaczymy
serducha to nadzieji już nie ma... Oj cieżko mi
będzie do wtorku. :-:)-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie, u nas ok. Serduszko pięknie bije. Następna wizyta 5.10 o 21:20! i 2.11 tu juz normalna godzina. Lekarz się śmiał ze mam jak w zegarku tzn. na kontroli po połogu rozmawialiśmy o drugim dziecku i mówiłam ze na roczek będziemy synkowi "robić" prezent. Przypomniałam mu ze umawialiśmy się na córeczkę;) W zeszlym tyg. zrobilam badania Mam obniżone wyniki tzn "wyplukalam sie" z witamin. Na wadze minus 4 kg. Dostałam witaminy i jak nie przejdzie przez miesiąc przepisze znowu czopki. Z synkiem tez tak miałam tylko wtedy juz musiałam kroplowki mieć...Długo musiałam czekać na pierwszą wizytę ale teraz jestem mega szczęśliwa.
 
reklama
Marzenka ja witamin nie biorę tylko kwas foliowy, z córcią w ciąży miałam tak samo
Tusia będzie dobrze :-*
Anniabuu ja biorę 50 teraz tsh mam 1,9 dzisiaj mam wizytę i dowiem się co i jak
Kasiunia ja nie czuję żeby coś z sercem się u mnie działo
MiLady ja zaświadczenie o ciąży zaniosłam już kilka tyg temu jest potrzebne w pracy, super, że wizyta udana
Agga super!!

kochane u mnie znowu żywa krew, od tygodnia był spokój już tak się cieszyłam...znowu jestem załamana, co się dzieje kurcze :-( było jej nie za dużo ale się pojawiła i to przeraża teraz nie wiem co robić, czy szpital czy telefon do ginekolog...
 
Do góry