reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Antuś jakie wyniki prób wątrobowych u Was były?

Martita u nas też tak jest jak piszesz, ale obserwowałam to ostatnio jak mały usnął mi na rękach i po 10 minutach nagle otworzył oczy i zaczął płakać i sie prężyć więc obstawiam brzuszek. U mnie też się często wybudza w dzień bo Laura krzyczy, rzuca zabawkami i ogólnie hałas panuje :( W nocy cicho i ciemno i też lepiej śpi.
 
Moja tak samo budzi się w dzień zaraz po odlozeniu często.

A wiem ze głodna bo rzuca się na smoczek z nadzieją w oczach i po chwili wypluwa . Jak boli brzuszek to nie chce w ogóle smoczka brać i sie prezy. I płacze tez tak inaczej
 
Schauma wynik z prób to u nas był 19 u/l a norma do 40 u/l.
Antoś w dzień ma dwie długie drzemki po 2 godziny, a w międzyczasie śpi w dzień na rękach, a po odłożeniu zaraz się wybudza - pewnie bardziej czuwa i tylko przysypia jak mu się zrobi wygodnie, bo te długie drzemki śpi w koszyczku, sam nawet zaśnie leżąc w koszyku. W nocy śpi bardzo dobrze i usypia zaraz po jedzeniu, a je około 10 minut. Czasami jak zmienię mu pieluszkę to się wybudza i chce podjadać co 5 minut przez godzinę, ale to tylko czasami.
 
U nas nieco inaczej, bo w dzień śpi po ok 2-3 godziny, a w nocy się wybudza, jak tylko odłożymy Go do łóżeczka. Inaczej sprawa się ma, gdy może spać z nami, wtedy nie ma problemu.
Mysza90 jak tam u Ciebie?
Lusinda a Ty jak się masz?
 
reklama
Do góry