reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kitki nie wiem, bo caly czas czekamy na wizytę do pediatry. Z Julia bylam u okulisty jak miała 3 miesiące ale skierowala nas nasza neurolog a nie pediatra, a chodzimy do tej pory co jakiś czas. A to rozumiem, ze chodzi o dno oka?
 
reklama
Martita - Mi z corka od razu w szpitalu do ksiazeczki zdrowia wbili takie pieczatki jaki lekarz kiedy. A teraz tez dostaje sie te ksiazeczki zdrowia dla dzieci? I jeszcze takie kuferki kolorowe dawali na start z probkami kosmetykow i pieluch roznych firm. Tez to jeszcze jest?
 
Dziewczyny z tą witamina K trzeba uważać, bo.bardzo często się zdarza, ze.powoduje kolki u malenstw więc.jestem.w.szoku, ze.aż.tak zwiekszyli dawkę. Ja będę podawała tak jak Nikodemowi i będę.obserwować.
 
Co do.badań, to.z.Nikodemem byliśmy na usg bioderek w 6 tyg, u okulisty wcale. Nie mieliśmy takiego zalecenia przy wypisie, pediatra też nic nie mówiła więc nawet nie wiedziałam, że.się chodzi.
 
Ja dostalam dla Kai ksiazeczke, ale jedyne co w wypisie to informacja ze w 6 tygodniu kontrola u pediatry.
W szpitalu gdzie rodzilam dla kazdej byla torba z Pampersa, a w niej pieluchy, woda, jakies mniejsze i większe próbki kosmetyków.
 
Dżoana i co tam się z Tobą dzieje?

Alunia to jednak się zaczęło powodzenia :) &&

Z tymi witaminami to faktycznie namieszane, zobaczę co mi powie pediatra w szpitalu ale już na szkole rodzenia wspominały położne że D i K się podaje ale o żadnej konkretnej dawce nie mówiły tylko tak ogólnie

Chyba jakieś alergie się zaczynają bo strasznie mnie oczy bolą i łzawią. Zawsze tak mam na wiosnę :/ A synek dziś mi nie odpuszcza i jakąś gimnastykę uprawia, chwila przerwy i od nowa.
 
Kitki nie wiedziałam, że ten okulista ma negatywne opinie. Ja tam badałam tylko wzrok Majce w 3 miesiącu i nie orientowałam się w opiniach. Ja mam pieczątkę w książeczce Antosia (Mai też) z zaleceniem, że w 1 miesiącu życia kontrola bioderek i w 3 miesiącu kontrola okulistyczna.
Dziewczyny posiadające starszych synków, czy któryś synuś miał wodniaka jądra? Bo mój ma i lekarka w szpitalu mówiła, ze tego się nie kontroluje, a pediatra mówiła, ze to trzeba kontrolować, ale nie mówiła co i jak...
I ostatnio jak byłam u pediatry to właśnie zdziwiona rozmawiała z położną, że nikt ich nie uprzedził o zwiększeniu dawki Wit K i tylko przez przypadek się zorientowała bo tak było w kilku wypisach...
U nas dzisiaj w miarę spokojny dzień, ale po tym jak Antoś dostawał to mleko modyfikowane przez 12h (bebilon) często bolał Go brzuszek i miał problem z kupką ale już się normuje
Kurcze dziewczyny co się dzieje na tym świecie masakra z tym całkowitym zakazem aborcji, chociaż jestem przeciwniczką usuwania ZDROWEGO płodu to to co się dzieje mnie przeraża. Niedługo dojdzie do tego, że kobieta która poroni będzie przesłuchiwana - brzmi śmiesznie, ale do tego to chyba dąży
 
reklama
Mnie.od rana okropnie boli głowa: ( już 3 apap wzięłam, bo nie daje rady. ta pogoda chyba taka okrutna jest.
Teraz spaliśmy z synkiem, aż 3h,boję się pomyśleć teraz o której młody pójdzie spać
 
Do góry