reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Aluniawdz ja chyba nie doczekam do maja bo mam już duże bobo i brzuch dosyć nisko więc może do końca kwietnia i mnie złapie :D
 
reklama
Mikulinka gratulacje. I mamy pierwsze kwietniowe dzieciątko i do tego Prima Aprilisowe ;)
Jak będziesz mieć siłę to napisz jak się czujesz, jak malutka.

A ja spać nie mogę bo moj M poszedł na pepkowe do kolegi któremu się właśnie wczoraj urodziła córka i jeszcze go nie ma. Brzuch zaczyna mi się spinać z nerwów.
Kitki wczoraj była taka pogoda ze wszyscy ledwo chodzili a co dopiero ty w 9 m ciazy. Do tego duszno, gorąco i te kolejki.
Renia, Dzoana, Marzenka oby wam się rozkrecilo szybko i sprawnie.
Beatka gratuluję udanej wizyty u pediatry i tego że Damianek tak ładnie rośnie.
 
Mikulinka gratulacje :-D
Czyli się zaczęło, teraz każdego dnia poprosimy o wieści o narodzinym dzieciątku :biggrin2:
Ja dziś mam równo 37tc. czyli mogę już rodzić bezpiecznie:biggrin2:
 
reklama
Do góry