reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kasiunia dokładnie tak :p korzystaj i lez ile możesz :p
Trix przegięcie z tą babka w kolejce :-o
Mnie też coś głowa dziś boli cały dzień, zjem i idę się położyć
 
reklama
Wzięłam sie za porządki w dolnych szafkach w kuchni, robię pranie, odkurzam...i nic nawet nie czuje ze dzis termin :( siostra mi poleciła zeby wypić olejek rycynowy -podobno działa rewelacyjnie na skurcze( sposób położnych) ..a ja sie boje..kochane słyszałyście o tym sposobie? Kiedyś chyba czytałam ze maluszek moze smółkę oddać wczesniej ,boje sie ryzykować...
 
Marzenka ja z wojtkiem pilam to dwa razy i oprucz okropnego rozwolnienia dostalam rowniez skurczy ktore sie uspokoily i tylko z 3 h biegalam do lazienki i myslalam ze mi tylek rozsadzi :p dodam ze wypilam po calej buteleczce i nic ,
 
Kitki dobrze ze nic Ci sie nie stalo! Co za ludzie, nikt nie przepusci ciezarnej :/
Ja pare dni temu u lekarza stałam pod gabinetem, na wolnym krzesle wygodnie siedziala torba staruszki. Baba gapila sie na moj brzuch ale torebki nie zdjela... Nic nie mówiłam bo i tak pierwsza wchodzilam do gabinetu.

Dzis bylam bliska omdlenia, siedzialam sama w domu j nagle zaczelo mi sie w glowie krecic, nie chciało przejsc. Polezalam na lewym boku i dopiero sie polepszylo. Moze ta wiosna tak na nas działa, od paru dni tez wstać z lozka nie moge:/

Beatka gratuluje udanej wizyty u pediatry, ciesze sie ze Damianek ladnie przybiera :)
 
Przepraszam, że się wtrace ale trochę was podcztuje bo mam termin na maj i już zaczynam bać się porodu. Co smieszniejsze czytałam was zanim jeszcze zaszłam w ciążę chociaż jej nie planowałam ale zastanawiałam się jak to jest w niej być i długo czekać nie musiałam, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy ją sobie podświadomie wywołałam :D

Olej rycynowy działa przeczyszczajaco i ludzie kupuja go na zaparcia stąd ten efekt :) mówi się, że lewatywa też przyspiesza poród bo się opróżniania jelita więc pewnie o to samo chodzi z tym olejem
 
reklama
Do góry