reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Heej dziewczyny :-)
Drobi ja dzisiaj też miałam kiepską nockę... Nic mnie nie bolało ale po prostu budziłam się co chwilę:-/

Ja właśnie siedzę grzecznie w kolejce do ginki :-) bułeczki sobie zrobiłam to mogę posiedzieć.
 
reklama
Milka gratulacje z okazji narodzin synka:-D
Drobi dobrze, że wizyta udana. Mamy taki sam termin porodu, a moja dziewczynka waży już 3200:-p
Ja jeszcze nie miałam ktg, ale mój lekarz ma sprzet u siebie i chyba tylko na ostatniej wizycie mi zrobi. Coś pielęgniarka wspominała...
Co do karmienia, to też starszą córkę karmiła m na żądanie. Nie musiałam wzbudzać, bo urodziła się z porządną wagą 3750:tak:
Aluniawdz udanej wizyty. Widzę, że przygotowana jesteś - kanapeczki ;-) ;)
Mi się tak dobrze śpi:tak: że ciężko mi wstać o 7:00 żeby córkę do szkoły przygotować...
Dziś w planach prasowanie ubrań starszej córeczki, a później mam wizytę koleżanki:tak:
 
Alunia - kciuki☺.

Ja wyprawilam rodzinke zrobilam sobie buleczki i zamierzam palaszowac. A poznie na sklepy pojade autobusem. Ale tylko apteka i jakis zabawkowy. Musze prezenty na te niedziele na urodziny kupic. Zakupy spozywcze jutro z mezem
 
Schauma no powiem Ci ze sama w szoku jestem i cieszę się że kp tak jej służy przy wyjściu miała 2550g a w poniedziałek 3200g dziś też ja zwazymy ciekawe jak będzie :-)
U nas ostatnio jest poprawa dwa dni Ulka spała cała noc bez pobudki ale to u nas szał tak to m idzie do niej spać i tyle już się do tego przyzwyczaił że tak będzie :-)
Fenika dokładnie moja pije czasami 5 min czasami 30 min a rośnie więc te kaloryczne mleczko też pije :-)
Z tą waga to właśnie od 3000g lub 3500g już wybudzac nie trzeba nie pamiętam dokładnie
Alunia kciuki :-*
Data super na rodzenie jak u was brzuchatki :-D?
U nas w nocy mała się z kupka meczyla dopiero rano zrobiła i się poprawiło, biedulka się meczyla. Zaraz zacznę ogarniać w domku :-) chciałbym iść dziś na spacer tylko nie wiem czy pogoda jest odpowiednia
 
reklama
Klaudyna - super ze tak swietnie malutka przybiera. I ze w ogole tak dobrze sobie radzisz z dwojka maluchow

Ja wybieram sie na sklepy i cos wybrac nie moge. We lbie mi sie koluje. Objadlam sie jak bak a poprawy zadnej. Cisnienie chyba zmierze bo czuje sie taka hakas przymulona i bez zycia gdzie by mnie popchnal tam bym poleciala.
 
Do góry