reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Miałam się za knedle już dziewczyny zabierać :p Ale patrzę ziemniaków mało zanim do sklepu się pójdzie itd to za dużo zachodu, ale będzie makaron z truskawkami :) A jak mąż nie znajdzie truskawek to nie wiem :eek: Mięsa nie tknę, jajka już się też znudziły- chcę słooodkie :-D
 
Oj dziewczyny jak za mną chodzą ruskie. Jutro na bank kupuję na obiad :D Ja kilka zdjęć brzucha mam zamiar sobie wkleić do pamiętnika ciąży, który sobie zrobiłam :)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 49
  • 2.jpg
    2.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 52
  • 3.jpg
    3.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 43
  • 4.jpg
    4.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 42
  • 5.jpg
    5.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 43
  • 6.jpg
    6.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 42
Marzenka to dobrze, że nie ma u mnie też na razie spokój, też dzisiaj szybki obiad u mnie rybka i frytki albo duszone ziemniaczki , fajny pomysł z tymi bluzkami :-D też jestem za wątkiem na zgubienie kg ja wam dużo napiszę bo byłam na ostrej diecie i w 3 msc zgubiłam 17-18 kg :-D kochana cudowna reakcja rodziców i dzieci, miło się to czyta, na prawdę masz szczęście na pewno będzie wszystko dobrze, ja tez modle się codziennie o moja mała kruszynkę, pomyślę i o twojej :-) dzisiaj mi bratowa m powiedziała, że jej dzieci będą się modlić za maluszka w moim brzuszku, z takimi modlitwami musi być dobrze :-)
Martita jej pyzy też bym zjadła :p ale takie poznańskie pyzy :-D moje piersi też urosły :p
Milka no to chociaż ty masz takie apetyt jak ja, mnie aż przeraża ile ja teraz potrafię w siebie zmieścić, wieczorami brzuchol mam burzy i chodzę jak w 5 msc bo mi ciężko :p
Schauma też pierwsze słyszę z ziemniaków to u nas kluski można zrobić albo placki ziemniaczane :p a pyzy to takie jak pisałaś z ciasta z sosikiem np pieczeniowym :-D a powiedz mi kochana gdzie rodziłaś córeczkę w Poznaniu ?
Frambuesa pierwszy raz to krew dwa dni później ciemne upławy, teraz ten drugi raz żywa krew jednego dnia później już ciemne upławy, dzisiaj spokój, ja nie mogę ćwiczyć muszę leżeć i odpoczywać mój ruch to tyle co robię przy małej lub obiad i czasami zakupy
MiLady ja korzystałam w poprzedniej ciąży i byłam bardzo zadowolona polecam super zajęcia, przygotowania, wszystko wytłumaczą dla kobiet w pierwszej ciąży jak dla mnie super opcja, ja teraz już sobie odpuszczę ;-)
Karolina dziękuję, że się pytasz jest lepiej :-)
Tyśka piękny :-D ale masz talent :-D jej sama to zrobiłaś? kurcze też taki chcę, jaka cena :-D ?
ja też jestem bardzo związana z dziadkami moimi, nie wyobrażam sobie żeby ich nie było, u mnie dzisiaj znowu spokojnie, mała właśnie się bawi a ja zmęczona jestem zresztą jak co dzień, muszę obiadek zrobić w końcu bo teraz ciągle odpoczywam ;-)
images.jpg to nasze poznańskie pyzy, z ciasta drożdżowego, ugotowane na parze z sosikiem i mięskiem i surówką np :-D pyyycha :-D chyba jutro będę mieć na obiadek :-D
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    3 KB · Wyświetleń: 63
reklama
A teraz narobilyscie mi smaka na placki ziemniaczane, mniam...

Dziewczyny ale macie talenty, ja to nic, ale mam koleżankę co szyje te posciele minky i ubranka dla dzieci.
 
Do góry