reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Marzenka! Gratuluje dobrze wychowanych dzieci! I pozazdrościć rodziny! Teraz będziesz miała jak królowa ! Widzę ze takiej reakcji sie nie spodziewalas. Dla takich chwil warto żyć !
 
Oj marzenka ale slodko :).Masz wspaniale dzieciaki :)
U mnie spadek formy znow... O tych pyzach z sosami nie bardzo moglam czytac :p co innego te knedle- knedle ze sliwkami to bym zjadla :D
Pisalysmy na poczatku o cwiczeniach i nawet linki wklejalam, no ale duzo dziewczyn jeszcze wtedy nie bylo :) Ja cwiczylam i przed ciaza i na poczatku tylko zmienilam cwiczenia na odpowiednie na ten stan potem sie gorzej poczulam i teraz czekam jak mi przejdzie- mam nadzieje w 2trym i mam zamiar wrocic do cwiczen.
 
Ostatnia edycja:
Marznka aż się wzruszyłam :tak: ja z ćwiczeń to tylko jeździłam dużo na rowerze, ale teraz jakoś tak się boję i tylko czasami z córcią po osiedlu pojeżdżę. Ja obawiam się tylko cellulitu, po pierwszej ciąży niestety ciężko było się z nim uporać.
Dziś mam wizytę u gin. cieszę się ale zarówno obawiam czy będzie już serduszko biło ?? Dziś dopiero będę miała założoną kartę ciąży :-)
 
Marzenka w ciąży to napewno przysiadow nie wolno. Ale na przyszłość polecam rzezbi i ujedrnia ładnie uda i podnosi pupe. Ja chciałam do 200 dojść i trenować te 200 , bo 300 to już trochę nuuda. No ale ... Mnie bardzo cwiczenia płodnośc podnoszą 2 razy zaczynalam siłownię i 2 razy przerywalam po trzech tygodniach .... A teraz te przysiady tez w bociana sie zamieniły hi hi...
 
Marzenka ja chce rodzic bez znieczulenia tak jak za pierwszym razem, ale zobaczymy co z tego będzie.

Tusia czemu przysiadów nie wolno w ciąży?? Ja normalnie ćwiczę, wiadomo nie w szybkim tempie ale nie widzę przeciwskazań.
 
reklama
Do góry