reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Który laktator kupić NENO Bella, Canpol Babies Take&go czy NENO Primo?

Juliaf20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2023
Postów
51
Który laktator kupić NENO Bella, Canpol Babies Take&go czy NENO Primo?

Chce karmić piersią, więc laktator chce mieć wrazie w, do pobudzenia laktacji, lub do odciągania przy nawale itp.

Będę wdzięczna za polecenia
 
reklama
Który laktator kupić NENO Bella, Canpol Babies Take&go czy NENO Primo?

Chce karmić piersią, więc laktator chce mieć wrazie w, do pobudzenia laktacji, lub do odciągania przy nawale itp.

Będę wdzięczna za polecenia
W takiej sytuacji wzięłabym neno bella albo primo.
Najlepiej jak masz możliwość to podwójny bella twin.
 
Mam Neno Primo i polecam - odpowiednia moc, nie trzeba siedzieć na kablu, intuicyjna obsługa, łatwo dostępne części zamienne.
 
Również mam neno bella twin, świetny, polecam, ma dobrą moc, bateria w miarę trzyma jak na ciągłe użytkowanie. Warto zainwestować w porządny laktator
 
Który laktator kupić NENO Bella, Canpol Babies Take&go czy NENO Primo?

Chce karmić piersią, więc laktator chce mieć wrazie w, do pobudzenia laktacji, lub do odciągania przy nawale itp.

Będę wdzięczna za polecenia
Też planowałam karmić piersią ;) nie wyszło. Skończyło się na laktatorze na pełen etat stąd ja bym czekała do końca z wyborem sprzętu ;) jeśli będzie miał służyć tylko do pobudzania to nie ma co przepłacać, jeśli będzie zaś niezbędny to dobrze kupić porządny sprzęt. Osobiście używałam Neno Due i był bardzo okej, w obecnej ciąży jeśli nie uda się KP będę szukać czegoś z muszlami :)
 
Też planowałam karmić piersią ;) nie wyszło. Skończyło się na laktatorze na pełen etat stąd ja bym czekała do końca z wyborem sprzętu ;) jeśli będzie miał służyć tylko do pobudzania to nie ma co przepłacać, jeśli będzie zaś niezbędny to dobrze kupić porządny sprzęt. Osobiście używałam Neno Due i był bardzo okej, w obecnej ciąży jeśli nie uda się KP będę szukać czegoś z muszlami :)
No właśnie tak nie do końca. Oczywiście nie warto przepłacać, tu się zgodzę, ale kupowanie byle jakiego laktatora też nie ma sensu. Ja w pierwszej ciąży miałam jakiś podstawowy Canpol i to był wielki błąd. Do niczego to się nie nadawało, nie poczytałam opinii, w dodatku nikt mi nie powiedział, że trzeba zmierzyć brodawkę i dokupić reduktor do lejka. Z KP nie wyszło i teraz chcę dać sobie lepszy start w „próbowanie” z KP, więc wybrałam Neno Bella. Nie polecę jeszcze, bo jestem chwilę przed porodem, ale ma dobre opinie i widzę, że tu dziewczyny też polecają. No i kupiłam mniejszy lejek 21 mm i reduktor do 19 mm - tym razem poproszę doradczynię w szpitalu żeby sprawdziła który będzie odpowiedni, bo te z zestawu 24 mm są dla mnie za duże :) Także ogólnie nie warto przepłacać przed porodem, ale warto wybrać świadomie :)
 
Też planowałam karmić piersią ;) nie wyszło. Skończyło się na laktatorze na pełen etat stąd ja bym czekała do końca z wyborem sprzętu ;) jeśli będzie miał służyć tylko do pobudzania to nie ma co przepłacać, jeśli będzie zaś niezbędny to dobrze kupić porządny sprzęt. Osobiście używałam Neno Due i był bardzo okej, w obecnej ciąży jeśli nie uda się KP będę szukać czegoś z muszlami :)
No tak, tylko czasami dosyć nagle wychodzi, że jednak trzeba 🙈 ja bym zamówiła na początku jakiegoś prostego neno (sama zaczynalam od neno uno), a potem przeszlam na muszle.
 
reklama
Polecam neno primo. Pobudzałam nim laktację gdy syn był tydzień na neonatologii i super się sprawdził
 
Do góry