reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ogółem to moim zdaniem tylko in vitro chyba, ze jakiś cud się trafi ( a serio zdarza się tylko bardzo rzadko).
witaminy nie pomogą, wziąć męża za rękę i do androloga może coś pomoże. Ginekolog nie leczy niepłodności w szczególności męskiej. Norma jest 15mln/ ml plemników u was jest 4mln/ml ale ogółem jest spoko 24mln/ml tylko poprawna morfologia to tylko 2%. Przy in vitro to wystarczy i to jest dobrze rokujący” materiał „ bo jest ruch postępowy szybki jeszcze. Czyli spokojnie szykować się do IVF jak zaproponują. Jeżeli nie będzie przeszkód z twojej strony albo dodatkowe czynniki ze strony męża to doczekacie się jedynaka albo większej ilosci dzieci:-)
U mojego małżona suple a nawet leki: undestor i tamoxifen nic nie pomogły. Nawet jakieś webinarium mojego profesorka można znaleźć w necie, że suplementacja zbytnio nie pomaga a czasem może zaszkodzić- to dosłownie jego słowa. Ale jak komuś pomagają to super 🙂
 
U mojego małżona suple a nawet leki: undestor i tamoxifen nic nie pomogły. Nawet jakieś webinarium mojego profesorka można znaleźć w necie, że suplementacja zbytnio nie pomaga a czasem może zaszkodzić- to dosłownie jego słowa. Ale jak komuś pomagają to super 🙂
Mój lekarz też ma takie zdanie.
 
Mój jeszcze łykał cynk, selen, vit c, d, e, kwas foliowy, q10, ashwaganda, fertilmen i czasami l karnityne i spiruline i chlorelle. Skoro ja musiałam brać suplementy to on też 🤪🤣🤣🤣 Ale jeszcze nie świeci w nocy 🙃
Ja to jeszcze musiałam mojemu te suplementy wydzielać. I pilnować co miałem btac rano a co wieczorem. Facet tego nie ogarniał 🤪 w naszym przypadku to nic nie pomogło.
 
reklama
Do góry