reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jutro mam ponownie badania (ostatnio spadła mi beta, jeden zarodek obumarł, a drugi ponoć za wolno się rozwija). To był jeden z najgorszych tygodni w moim życiu.
Cieszę się, że chociaż jutro będę wiedziała na czym stoję i chyba każda informacja będzie lepsza niż ta niewiedza.

Mimo wszystko nie staciłam nadzieji i proszę Was trzymajcie kciuki 🙏
Będę trzymała kochanie, wierzę w to, że będzie dobrze 😘 na którą masz lekarza?
 
reklama
Niestety dziewczyny, wynik bety po 15 dniu od transferu - negatywny. Przeczucie było prawdziwie. Leki i wszystko odstawione. Wizyta i wszelkie informacje dopiero przy wizycie w sierpniu.
Trzeba to przełknąć, głowa do góry i lecimy dalej.
Dla wszystkich powodzenia i szczęścia. Oby Wam się.
Pozdrawiam
Przykro mi. Będę trzymać kciuki, żeby kolejny raz był już tym ostatnim ❤️
 
@mala_Mi 80 sorki za jakość ale musiałam zrobić zdjęcie telefonu 🙈 tzn. innym telefonem zrobiłam zdjęcie ale tam mi coś net szwankuje więc musiałam drugim przesłać ... Takie miałam leki ...
Kuźwa nie ogarnęłam że mogłam wysłać zdjęcie poprzez Bluetooth 🤦 chyba na mnie już jednak pora 🙈
 

Załączniki

  • 16269858325887040450483936679273.jpg
    16269858325887040450483936679273.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 44
Ja rozumiem że tu kobiety modlą się by móc mieć dzieci, ale to nie jest powód żeby nie wiedziały na co się piszą
Chcialabys miec choc ulamek wiedzy, ktora maja tu dziewczyny. Naprawde nie masz pojecia o czym i z kim piszesz.
Zrob sobie przysluge, nie osmieszaj sie juz i po prostu zabierz swoje dobre rady i zniknij.
 
Jutro mam ponownie badania (ostatnio spadła mi beta, jeden zarodek obumarł, a drugi ponoć za wolno się rozwija). To był jeden z najgorszych tygodni w moim życiu.
Cieszę się, że chociaż jutro będę wiedziała na czym stoję i chyba każda informacja będzie lepsza niż ta niewiedza.

Mimo wszystko nie staciłam nadzieji i proszę Was trzymajcie kciuki 🙏
Trzymam bardzo mocno ✊✊✊
Powodzenia jutro ❤
 
reklama
Do góry