reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
I tego Ci życzę. Mój profesorek w 2015 roku nie wróżył mi sukcesu z inseminacji bo to metoda mało skuteczna ale za drugim razem nam się udało I profesorekbyl trochę zdziwiony. Hihibj
Mam wizytę za tydzień. Zapytam się o inseminacje. Ale pamietam że nie chciał próbować. Ile kosztuje inseminacja u prywatnego lekarza.?
 
Ogółem to moim zdaniem tylko in vitro chyba, ze jakiś cud się trafi ( a serio zdarza się tylko bardzo rzadko).
witaminy nie pomogą, wziąć męża za rękę i do androloga może coś pomoże. Ginekolog nie leczy niepłodności w szczególności męskiej. Norma jest 15mln/ ml plemników u was jest 4mln/ml ale ogółem jest spoko 24mln/ml tylko poprawna morfologia to tylko 2%. Przy in vitro to wystarczy i to jest dobrze rokujący” materiał „ bo jest ruch postępowy szybki jeszcze. Czyli spokojnie szykować się do IVF jak zaproponują. Jeżeli nie będzie przeszkód z twojej strony albo dodatkowe czynniki ze strony męża to doczekacie się jedynaka albo większej ilosci dzieci:-)
Sorki ale nie do końca się z tym zgodzę. Dzięki braniu supli wyniki mojego męża bardzo się polepszyły. Miał morfologię mniej niż 1% teraz ma 4% a ilość to już w ogóle bo ostatnio miał 330mln plemników w ejakulacie.
Może być tak że faktycznie coś tam jest nie tak i warto sprawdzić, zrobić USG, ale myślę że zmiana diety, suple i nie przegrzewanie też może dać duże efekty. A jak wyniki będą lepsze to może wystarczy spróbować inseminacji [emoji846][emoji846]
 
Mam wizytę za tydzień. Zapytam się o inseminacje. Ale pamietam że nie chciał próbować. Ile kosztuje inseminacja u prywatnego lekarza.?
Ja to też, miałam robione na polnej. Poprostu lekarz wypisywał skierowanie na Polną. Musiałabym sprawdzić bo jakiś nie pamiętam. Ale nie są to duże pieniądze.
 
nie to lepiej nie wiedzieć że jest możliwość na źle wyniki dziecka wy jesteście nie poważni, każda prawda lepsza niż klamstwo
Jeśli idąc twoim tokiem rozumowania , Nikt nie powinien mieć dzieci bo Każde ale to KAŻDE dziecko może się urodzić chore !!! Kur*a dziewczyno zacznij myśleć bo już nie wiem jak mam do Ciebie przemówić !! Nie obrażając Cię ( chodź chyba powinnam , do tej pory chyba tego nie zrobiłam ) ale wypad z tego wątku !! On nie jest przeznaczony dla Ciebie i nikt Cię tu nie chce !!! Ile razy można to pisać ? Każdy by zrozumiał już dawno aluzje ale my piszemy to dosadnie , NIE CHCEMY CIĘ TU ... A ty dalej idziesz w zaparte 🤦
 
Sorki ale nie do końca się z tym zgodzę. Dzięki braniu supli wyniki mojego męża bardzo się polepszyły. Miał morfologię mniej niż 1% teraz ma 4% a ilość to już w ogóle bo ostatnio miał 330mln plemników w ejakulacie.
Może być tak że faktycznie coś tam jest nie tak i warto sprawdzić, zrobić USG, ale myślę że zmiana diety, suple i nie przegrzewanie też może dać duże efekty. A jak wyniki będą lepsze to może wystarczy spróbować inseminacji [emoji846][emoji846]
Mój mąż miał robione usg i Dopplera przepływ. I jest wszystko w porządku. Wprowadziłam mu sok pomidorowy, olej z czarnuszki , mix olejów -omega 369, wit d , omega dha-nie je ryb, i suplement co m poradził lekarz, i dietka. Bez alko. Mam nadzieję że pomoże
 
reklama
Do góry