reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie no dość rycia głowy na noc , moja cierpliwość się już wyczerpała na dziś ... Dobrej nocy wam życzę ❤️😘😘😘😘 a tobie @TorixWicaROKpoROKU żebyś już nigdy nie zawitała na NASZYM. Forum i żebyś w końcu znalazła kogoś kto Cię wysłucha i być może uwierzy w twoje bajki ... Ale możesz być pewna to na pewno nie będziemy My !!!
 
ja nie powiedziałam że dużo wiem, tylko to co się stało mojej siostrze jest straszne i nie chciałam ominąć tego posta bez napisania o tym, może i macie rację że to przypadek nie wiem ale po prostu chciałam Dobrze nie wiedziałam że aż tak źle przyjmujecie taki komentarz i do tego jeszcze pisze wam o tym że wołam napisać co wiem na temat in vitro, czyli że moja siostra je robiła i jej się nie poszczęściło a nie chciałabym aby więcej takich dzieci cierpiało że całe dzieciństwo po szpitalach po przychodniach i tylko tyle ma z dzieciństwa. Jeżeli wiecie na 100% o tym że jest to bezpieczne to w porządku, przepraszam za mój błąd nie chciałam nikogo w niego wprowadzić. Tylko się zmartwiłam o to bo tylko taki przypadek mojej siostry znam
Szok i niedowierzanie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Powiem Ci w tajemnicy że ja też nie miałam o tym pojęcia, do dziś 😳🤣 jak dobrze że na forum pojawiała się taka skarbnica wiedzy 😂
Ja ci powiem wiecej🤣pani doktor ,ktora dzisiaj ze mna o cc dyskutowala,zaproponowala mi sterylizacje,a ja jej mowie...mam niedrozne dwa jajowody wiec spoko,jestem juz wysterylizowana. Na co ona.. pracuje juz tu 32 lata i widzialam juz takie " niedrozne jajowody" rodzily u mnie dzieci😅
 
Ä

Eh,a glupot miala nie pisac🤣🤣😅

Zakatwilas cos z tymi terminami na badania? Czytalam wczoraj twoj post ba FB ,ale jakos do niczego konkretnego nie doszlam😉
Kochana nawet nie wiesz co się okazało 🙈 to są dwa różne badania ... A ja głupia myślałam i cały czas twierdziłam że to jedno🙈🤦 napisałam e-mail do lekarza i dziś odpisała że aktywność cytotoksyczna zrobię w Łodzi a jeśli jej nie będę mogła wykonać to żebym zrobiła immunofeotyp lipfocytow bądź komórki NK .🙈 Ogólnie już jestem spokojniejsza i czekam do 3 aż otworzą to laboratorium gdzie jestem umówiona na ten test mrl . Jak nie będzie można tam wykonać to zrobię inne badanie na spokojnie już 🙈 ale dziękuję za pamięć ❤️
 
reklama
Kochana nawet nie wiesz co się okazało 🙈 to są dwa różne badania ... A ja głupia myślałam i cały czas twierdziłam że to jedno🙈🤦 napisałam e-mail do lekarza i dziś odpisała że aktywność cytotoksyczna zrobię w Łodzi a jeśli jej nie będę mogła wykonać to żebym zrobiła immunofeotyp lipfocytow bądź komórki NK .🙈 Ogólnie już jestem spokojniejsza i czekam do 3 aż otworzą to laboratorium gdzie jestem umówiona na ten test mrl . Jak nie będzie można tam wykonać to zrobię inne badanie na spokojnie już 🙈 ale dziękuję za pamięć ❤️
Dasz rade,juz blizej niz dalej.Trzymam kciuki😍
 
Do góry