reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ogółem to moim zdaniem tylko in vitro chyba, ze jakiś cud się trafi ( a serio zdarza się tylko bardzo rzadko).
witaminy nie pomogą, wziąć męża za rękę i do androloga może coś pomoże. Ginekolog nie leczy niepłodności w szczególności męskiej. Norma jest 15mln/ ml plemników u was jest 4mln/ml ale ogółem jest spoko 24mln/ml tylko poprawna morfologia to tylko 2%. Przy in vitro to wystarczy i to jest dobrze rokujący” materiał „ bo jest ruch postępowy szybki jeszcze. Czyli spokojnie szykować się do IVF jak zaproponują. Jeżeli nie będzie przeszkód z twojej strony albo dodatkowe czynniki ze strony męża to doczekacie się jedynaka albo większej ilosci dzieci:-)
U mojego małżona suple a nawet leki: undestor i tamoxifen nic nie pomogły. Nawet jakieś webinarium mojego profesorka można znaleźć w necie, że suplementacja zbytnio nie pomaga a czasem może zaszkodzić- to dosłownie jego słowa. Ale jak komuś pomagają to super 🙂
 
U mojego małżona suple a nawet leki: undestor i tamoxifen nic nie pomogły. Nawet jakieś webinarium mojego profesorka można znaleźć w necie, że suplementacja zbytnio nie pomaga a czasem może zaszkodzić- to dosłownie jego słowa. Ale jak komuś pomagają to super 🙂
Mój lekarz też ma takie zdanie.
 
Mój jeszcze łykał cynk, selen, vit c, d, e, kwas foliowy, q10, ashwaganda, fertilmen i czasami l karnityne i spiruline i chlorelle. Skoro ja musiałam brać suplementy to on też 🤪🤣🤣🤣 Ale jeszcze nie świeci w nocy 🙃
Ja to jeszcze musiałam mojemu te suplementy wydzielać. I pilnować co miałem btac rano a co wieczorem. Facet tego nie ogarniał 🤪 w naszym przypadku to nic nie pomogło.
 
reklama
Do góry