reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przykro mi że jesteście w takich sytuacjach jak brak płodność i że chciały byście myśleć że in vitro to jest wasza szansa na małe szczęście ale nie możecie siebie samych oszukiwać jest to niebezpieczne tak samo jak przy naturalnym zapłodnieniu u kobiety bezpłodnej. Wolę żebyście były wszystkie na mnie zle a nie zaś cierpiały z powodu nieszczęścia jest to najgorsze co by mogło was spotkać jak utrata dziecka a ja nie chce żeby do tego doszło. Tu macie dowód na to że in vitro to jednak ryzyko. Ale do odważnych świat należy, teraz wiecie czy chcecie się podjąć ryzyka żeby mieć szansę na małe szczęście lub cierpieć.

Dziękujemy za uwagę i życzymy dobrej nocy.
 
reklama
Przykro mi że jesteście w takich sytuacjach jak brak płodność i że chciały byście myśleć że in vitro to jest wasza szansa na małe szczęście ale nie możecie siebie samych oszukiwać jest to niebezpieczne tak samo jak przy naturalnym zapłodnieniu u kobiety bezpłodnej. Wolę żebyście były wszystkie na mnie zle a nie zaś cierpiały z powodu nieszczęścia jest to najgorsze co by mogło was spotkać jak utrata dziecka a ja nie chce żeby do tego doszło. Tu macie dowód na to że in vitro to jednak ryzyko. Ale do odważnych świat należy, teraz wiecie czy chcecie się podjąć ryzyka żeby mieć szansę na małe szczęście lub cierpieć.
Naturalne zapłodnienie u kobiety bezpłodnej 🤔🤔🤔🤔🤔kurde czy tylko ja nie rozumiem tego co masz tu ja myśli ???
 
A ten estrofem po punkcji to rozumiem że na wzrost endometrium 🤔 A jeśli moje endometrium jest bardzo grube to pewnie nie będę go miała.
Mi lekarz mówił że estrofem pomaga w zagnieżdżeniu ... Jak już bierzesz progesteron to endometrium nie rośnie ... Przynajmniej nie tak gwałtownie ... Nie wiem ile jest w tym prawdy ale ufam mojemu lekarzowi i według mnie wie co robi , szczególnie że na 4 transfery -3razy beta byłaś pozytywna i nie chciał dalej transferować tylko kazał zgłosić się do immunologa ..m według mnie gdyby mu również nie zależało na powodzeniu to mógł robić te transfery do usranej ( za przeproszeniem ) śmierci .... A nóż się uda ...
 
Przykro mi że jesteście w takich sytuacjach jak brak płodność i że chciały byście myśleć że in vitro to jest wasza szansa na małe szczęście ale nie możecie siebie samych oszukiwać jest to niebezpieczne tak samo jak przy naturalnym zapłodnieniu u kobiety bezpłodnej. Wolę żebyście były wszystkie na mnie zle a nie zaś cierpiały z powodu nieszczęścia jest to najgorsze co by mogło was spotkać jak utrata dziecka a ja nie chce żeby do tego doszło. Tu macie dowód na to że in vitro to jednak ryzyko. Ale do odważnych świat należy, teraz wiecie czy chcecie się podjąć ryzyka żeby mieć szansę na małe szczęście lub cierpieć.
To jeszcze raz przeczytaj ze zrozumieniem tekst który nam przesłałas. Damy Ci trochę czasu żebyś przetrawiła ten natłok informacji.... 😐😐😐
 
reklama
Dziewczyny ta cała @TorixWicaROKpoROKU szuka po prostu przyjaciół w internecie ... Przejrzałam ja 🙈 taka niby dobra , pomocna a tak naprawdę kawał s**i z niej ...
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-07-22-23-04-25-463_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-07-22-23-04-25-463_com.android.chrome.jpg
    231 KB · Wyświetleń: 117
Do góry