reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Większość ludzi w Polsce (i nie tylko) rozmnaża się nie mając własnego kąta, środków do życia, stałej pracy, warunków i predyspozycji do rodzicielstwa. Smutne, ale prawdziwe. Nie ma pozwolenia na posiadanie dzieci, wystarczy mieć macicę i gamety.
A tak poza tym. Dużo kobiet decyduje się na ciąże mieszkając nawet z rodzicami bo zawsze im rodzice coś tam pomogą w ciąży czy tam przy malutkim dziecku chodzi o pomoc bardziej taką zwykła a nie pieniężna.


Kobieta jak w wieku 20 paru lat mieszka jeszcze z rodzicami ale pracuje wraz z chłopakiem na wspolny dom I potem zachodzi w ciążę i rodzi .
Jest to coś normalnego skoro zarabia na wspólną przyszłość

Nie rozumiem tego waszego gadania że jestem nie odpowiedzialna bo mam 17 lat , chce dziecko, nie mam własnego domu i własnych pieniędzy.


A taka 20 latka jak zajdzie w ciaze to będzie miała niby więcej w takim wieku niż 17 latka?
Też jej nie będzie stać na to by wynająć jaki kolwiek dom i zamieszkać w nim skoro dopiero ledwo co szkole skończyła.
Bo brakuje mi tego zasranego roku do 18 , dlatego takie gadanie że nie odpowiedzialna jestem?

Wiec takie komentarze typu ; jesteś nie odpowiedzialna bo masz 17 lat,


To sobie podarujcie.

Mam bardzo małą siostre i chyba tez wiem ile pracy trzeba przy takim dziecku , i serio daje se rade opiekować sie nią.
 
Koniec tego cyrku. Bierz się za lektury szkolne i próbne matury a nie seks, bo nie dorosłaś ni **** :) miłego
Widać że żyjesz w latach **** wie jakich. Już w tym wieku nie można rodziny założyć na spokojnie bo każdy ciebie oceni i skrytykuje.
To tobie radzę cofnąć się do okresu szkolnego i nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo słabo ci to idzie .
Wyraźnie napisałam że za pare lat kobieto. Także Nie czepiaj się już o byle co by się tylko przyjebać, tylko zapisuj się do szkoly póki późno nie jest.

Nauczysz się czytać ze zrozumieniem To wtedy pogadamy
 
Widać że żyjesz w latach **** wie jakich. Już w tym wieku nie można rodziny założyć na spokojnie bo każdy ciebie oceni i skrytykuje.
To tobie radzę cofnąć się do okresu szkolnego i nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo słabo ci to idzie .
Wyraźnie napisałam że za pare lat kobieto. Także Nie czepiaj się już o byle co by się tylko przyjebać.
wyjdź dziecko 🫣
 
Bo wyraźnie napisałam że za pare lat chce rodzinę założyć skoro teraz się nie udało. A ty dalej o tym bym się uczyła.
Owszem będę. Skupię się na sobie i na pieniądzach by mieć na dziecko i na mieszkanie z chłopakiem.🙃🙂
Ja nie będę 100 razy ci powtarzała że dziecko chce za pare lat ,bo ty I tak czytać ze zrozumieniem nie umiesz
 
Większość ludzi w Polsce (i nie tylko) rozmnaża się nie mając własnego kąta, środków do życia, stałej pracy, warunków i predyspozycji do rodzicielstwa. Smutne, ale prawdziwe. Nie ma pozwolenia na posiadanie dzieci, wystarczy mieć macicę i gamety.
Mnie ciekawi ile ty miałaś lat jak urodziłaś pierwsze dziecko (o ile go urodziłaś ze sie tak zachowujesz) i wyprowadziłaś się z domu na swoj koszt a nie rodziców?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry