reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopoty z naszymi dzieciaczkami

Zuska a co to za cherbatka?
Od kiedy mozna ja podawac?

Dyta Ty sie ciesz ze Twoj chce mleko z butli bo moj tylko na noc i w nocy i nad ranem....heh od 10m pokochal butle na noc a takto od 4m karmilam go tylko lyzeczka...

Dzis o 17 wsunal miske kaszki manny a po kapieli tylko 120ml mleka...dobre i tyle:tak:
 
reklama
U mnie napewno nie bedzie tej cherbatki w sklepie,ale jak bede to zobacze.
Szym ma 13m ale jakbym mu moze troszke na dzien dala to by mu nic nie bylo??

Dzis o wiele lepiej z jedzeniem....:-)
Dyta a jak u was?
 
U mnie napewno nie bedzie tej cherbatki w sklepie,ale jak bede to zobacze.
Szym ma 13m ale jakbym mu moze troszke na dzien dala to by mu nic nie bylo??

Dzis o wiele lepiej z jedzeniem....:-)
Dyta a jak u was?

Dziękuje,u nas dzisiaj też lepiej:tak:
Jak mały nie chce jeść to przeczekam i za jakiś czas znowu mu proponuje...Nie sterczę nad nim z łyżką tak jak wcześniej.... Ma długie odstępy około 4 nawet 5 godzin,ale za to później zje mi troche obiadku,deserek a nie tylko samo mleko...Widocznie tyle mu wystarcza,bo po czymś musi mieć tą swoją energię:-D:-DOby tak dalej:sorry2:
 
dyta super ze juz lepiej:)
u mnie tez......:)
ja jakos inaczej sie czuje widzac ze je,juz sie tak nie denerwuje:
teraz czeka na obiad bo juz glodny,za 15 min powinien byc gotowy:)
 
ja mam całkiem odwrotnie dziewczyny:/ mój mały ma 13 miesięcy i nie potrafi sie oderwac od jedzenia , a mleka juz nie pije od miesiaca chyba wogole nie ma na niego ochoty, je obiady z nami juz!! a jak jego siostrzyczka ma w raczce cos slodkiego zaraz jej wyrywa:/ pani GP powiedziala ze bardzo duzy jest wazy 12 kg i nie wiem czy to dobrze czy zle sama ze ma az taki apetyt , moglby caly dzien jesc, ale bardzo duzo tez biega wiec moze potrzebuje tyle nie wiem sama juz ... pewnie pomyslicie glupia narzeka a maly ma taki apetyt, ale moze az za duzy no i to ze mleka pic nie chce:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja mam całkiem odwrotnie dziewczyny:/ mój mały ma 13 miesięcy i nie potrafi sie oderwac od jedzenia , a mleka juz nie pije od miesiaca chyba wogole nie ma na niego ochoty, je obiady z nami juz!! a jak jego siostrzyczka ma w raczce cos slodkiego zaraz jej wyrywa:/ pani GP powiedziala ze bardzo duzy jest wazy 12 kg i nie wiem czy to dobrze czy zle sama ze ma az taki apetyt , moglby caly dzien jesc, ale bardzo duzo tez biega wiec moze potrzebuje tyle nie wiem sama juz ... pewnie pomyslicie glupia narzeka a maly ma taki apetyt, ale moze az za duzy no i to ze mleka pic nie chce:/
hheehh nie jestem ekspertem ale moj Justin tez duzo jadł do czasu a teraz nie chce wcale jesc tylko słodyczey jadł a owoce jak widzi to odrazu ucieczka!!!!!a twoj maly nie je mleka wiec hcyba potrzebuje cosik zjec a moj ma 3 lata i dalej butla rano i wieczorem:)takze co dizecko to inne
 
reklama
Dziewczyny

a w czym prałyscie ciuszki niemowlaka (proszek i plyn do pluk?) , i co sie tak naprawde sprawdzilo?

Ja dostaje szalu juz z szukaniem proszkow do bialych dla doroslych moze tutaj tez ktora cos mi poradzi? Ani ariel ani persil nie pierze mi bialych jak wizir w Polsce :)

i moze poradzicie mi co tak naprawde sie przydaje w szpitalu, bo brac az 8 kamizelek dla dziecka na 1dniowy pobyt?

dziekuje
 
Do góry