reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopoty z naszymi dzieciaczkami

reklama
ehhh..
w pl to od razu by jakieś badania zaproponowali.. alb nie widomo co...
a tu tylko maść ...
pokażę fotki ja to wyglądało wcześnie , teraz jest bardziej czerwone
 

Załączniki

  • DSC04358.jpg
    DSC04358.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 50
  • DSC04359.jpg
    DSC04359.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 48
Ka.M`cia mój synek ma identycznie do tego jeszcze bardzo suche i łuszczące się ramionka. U nas to prawdopodobnie mleko. Ja karmie cały czas piersią , nie ograniczyłam mleka całkowicie ale jak przesadzę to u małego widać większe zmiany. Przy probie wprowadzenia butelki (Aptamil) dostał od razu po wypiciu 25 ml mleczka wysypki i takie czerwone plamy na całym brzuszku, wyglądało to strasznie. Mamy przepisane specjalne mleko zastępcze Neocate ale niestety mały nie chce go pić wiec dalej na piersi dopóki nie pojawimy się w Polsce, może tam nam pomogą.
 
moja kolezanka miala taki problem i niestety właśnie od mleka-ani zwykle,ani sojowe nie wchodzi w rachube:no:tylko jakies specjalne a recepte.Mowila ze ohydnie smierdzi i smakuje,ale mysle ze jesli chcecie sie tego pozbyc to trzeba stosowac diete w przypadku karmienia piersia..Inaczej sie nie da.I nie chodzi tu tylko o typowe picie mleka krowiego;zadnych jajek,jogurtow i nic,co zawiera bialko:tak:
Jej maly ma teraz 1,5 roku i powoli próbuje dawac mu jakies danonki itp. (on byl na butli caly czas) i raz go wysypie,raz nie,wiec widac ze sie powoli oswaja..
 

dostawała kaszkę od czasu powstania tego więc mogłoby ybć, ale teraz już nie dostajke kaszki od jakichś 2 tyg bo jej nie smakuje..
nie da sobie butli do ust włozyc a nic innego na mleku nie daje:no:
same owoce, warzyw i obiadki, jajek tez nie:no:
 
Ostatnia edycja:
wlasnie tak jak mowi asienka:tak:musisz dokladnie pilnowac tego co jesz.A w obiadkach tez jest bialko,jesli piszesz o sloiczkach...
do lekarza isc nie zaszkodzi.Ja tam lekarzem nie jestem,ale objawy mi pasuja.Mozesz powiedziec ze wydaje Ci sie ze to nabial.Poczytaj co mozesz jesc i sprobuj w ten sposob.Powinno pomoc.
 
to lepiej moze pójdę:tak:
jak wrócę dam znać co i jak.

dziękuję dziewczyny za pomoc , bo przez to spać po nocach nie mogłam:-(
jak mnie cały czas
odsyali z nowymi mascimi które ne pomagały :dry:
 
reklama
nie ma sprawy,jak cos wiem to czemu mam nie pomoc ;)
nie martw sie.Mala pewnie jest pogodna itp. wiec specjalnie jej to nie przeszkadza,ale warto sie za to wziac.Jestem prawie pewna ze bedzie lepiej jak zaczniesz stosowac diete.A jej to minie z wiekiem:tak:
Powodzenia!
 
Do góry