reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopoty z naszymi dzieciaczkami

ja mam całkiem odwrotnie dziewczyny:/ mój mały ma 13 miesięcy i nie potrafi sie oderwac od jedzenia , a mleka juz nie pije od miesiaca chyba wogole nie ma na niego ochoty, je obiady z nami juz!! a jak jego siostrzyczka ma w raczce cos slodkiego zaraz jej wyrywa:/ pani GP powiedziala ze bardzo duzy jest wazy 12 kg i nie wiem czy to dobrze czy zle sama ze ma az taki apetyt , moglby caly dzien jesc, ale bardzo duzo tez biega wiec moze potrzebuje tyle nie wiem sama juz ... pewnie pomyslicie glupia narzeka a maly ma taki apetyt, ale moze az za duzy no i to ze mleka pic nie chce:/

Sandra moja mała w wieku Twojego synka ważyła tyle samo i jadła dużo i waga wcale nie chciała się zatrzymać.. Teraz ma 20 miesięcy i waga od około 3 miesięcy stoi na około 14kg.. Ja się nie martwię bo mała mieści się w siatkach i jest na tym samym poziomie z wagą co i z wzrostem więc nawet nie można mi się martwić:-) Co innego gdyby (tak mi powiedziała położna) waga była w górnych granicach siatki a wzrost w dolnych granicach. Ale jeżeli jest mniej więcej ok to OK;-)

Ty_grynio ja od samego początku piorę w Fairy i płukam też w Fairy. Nigdy nie miałam problemów z uczuleniem u córci. Pranie zawsze doprane (pomijając body ufajdane w ku**)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny jestem zalamana:-(
gdy dzis rano mylam zabko dla mojej 21miesiecznej coreczki zauwarzylam brazowe plamki :-( czy to moga byc poczatki najgorszego ....pruchnicy ???
 
dziewczyny poiwedzcie mi jedno??
czy jest tutaj w ie jakiś dermatolog irlandzki??
albo gzie mogę robić małej testy alergiczne?? bo chyba ma jakieś uczulenie albo problem skórny a mnie dsyłają ciągle mówiąc że to odparzenie od śliny (wkoło szyji i na dekolcie )
 
Czasem dzieciaczkom faktycznie robi się odparzenie na szyjce, jak są pulchniutkie:-D. Poza tym Wiki pewnie więcej główką rusza. U takich maluszków testy alergiczne są niemiarodajne. Andzi się takie czerowne coś robiło od śliniaków, od tych zapięć, ale nie dało rady bez, bo wszystko mokre:-D:-D:-D
 
Czasem dzieciaczkom faktycznie robi się odparzenie na szyjce, jak są pulchniutkie:-D. Poza tym Wiki pewnie więcej główką rusza. U takich maluszków testy alergiczne są niemiarodajne. Andzi się takie czerowne coś robiło od śliniaków, od tych zapięć, ale nie dało rady bez, bo wszystko mokre:-D:-D:-D
ale u Vicky jest to niepokojące bo ma juz prawie 2 miesiące m, w między czasie miała 4 różne maści które nie poagały , w tym 2 razy ten hyrkortyzon czy jakoś tak... też bezskuteczny , teraz ma kolejną maść po której nie widać efektu , a nie wiem jak dziecko może się ślinić z tyłu na szyjce....:confused: bo chyba nie może....
 
No z tyłu nie może:-D;-). A może to coś z jedzonka???? Koleżanki synkowi takie zmiany się robiły po ekspozycji na gluten
nie wiem ale z tego co pamiętm to dostała tej wysypki zanim zaczęłam jej wprowadzać jedzonko..
chyba dawałam tylko marchewkę, ale teraz jest 3 dni bez marchewki a nadal ma całe czerwone , i to np dziś mcniej niż wczoraj....:-(
 
Dobrze pamiętam, że karmisz piersią??? Może to coś, co Ty zjadłaś??? Jak zwykle pierwszy winowajca to mleko. Uczulenie chyba tak szybko nie schodzi, bo czynnik alergizujący może się niestety długo utrzymywać, podobno nawet dwa tygodnie, może to i marchewka, hmmm
 
dziewczyny poiwedzcie mi jedno??
czy jest tutaj w ie jakiś dermatolog irlandzki??
albo gzie mogę robić małej testy alergiczne?? bo chyba ma jakieś uczulenie albo problem skórny a mnie dsyłają ciągle mówiąc że to odparzenie od śliny (wkoło szyji i na dekolcie )
Hej.Na tyle ile ostatnio sie orientowalam,tu ciezko o typowego dermatologa czy alergologa.Bedac ostatnio w Polskiej przychodni,dowiedzialam sie,ze jedyny polski alergolog to pani dok.Baranowska do ktorej my chodzimy.Przed nami byli ludzie az Donegalu,to wzbudzilo moje zainteresowanie i az spytalam dlaczego z tak daleka tu przyjezdzaja.
 
reklama
:-( no to lipa.. nie wiem co zrobić... ehhhh

asienka wiem że długo się trzyma, ja nie wiem czy coś takiego mogłam zjeść 2 miesiące temu co by się tyle czasu utrzymało... więc nie bardzo mleko...
a jak odstawiła tą mawchew na początek to chociaż by jej to zblakło trochę , a ona ma jeszcze bardziej czerwone:-(
no i dziwne że tylko wkoło szyi a nigdzie indziej....:-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry