reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

reklama
Ok.Skoro już tu jestem to może też Was serdecznie powitam i się przedstawię .Mam na imię Jola i oczekuję trzeciego łobuziaczka. Mam dużą różnicę wiekową , chłopcy mają 14 i16 lat .Oczywiście też się boję .Tym bardziej, że to będzie"cesarka". Jestem pełna optymizmu i WIEM. Ze będzie wszystko dobrze tylko trzeba być pogodnym i dużoooooo się uśmiechać . Pozdrawiam. Ach ,a termin mam na 26-02 i 04-03.
 
Witaj mamo trojga dzieci.:-)
jolek a z jakiej to przyczyny będą cię ciąć? Pytam , bo sama jestem w podobnej sytuacji. Dwa poprzednie porody miałam SN a teraz też czeka mnie CC z powodów okulistycznych i złego ułożenia malucha.
 
Witam! Ja mam bardzo słaby wzrok tzn. jestem krótkowidzem mam -8,5 dioptryczne na oba oczy .
Poprzednie też były CC . Nie jest tak źle jak się wydaje, ale na pewno ciężko.
 
Witam! Mam na imię Anna, mam 25 lat, pochodzę z małopolski. Skończyłam studia na AGH. W zeszłym roku wyprowadziłam się z Krakowa i wróciłam w moje rodzinne strony. Teraz odpoczywam sobie w domu i oczekuję wraz z mężem narodzin naszego pierwszego dzidziusia :-) Kubuś ma przyjść na świat 16 lutego :-) Ale będę bardzo szczęśliwa, jeśli postanowi pojawić się wcześniej :-D. Pozdrawiam wszystkie lutóweczki :-D
 
reklama
To widzę, że calkiem inna dziedzina :-) A jak pisanie pracy mgr ? Przypominam sobie jak to bylo, gdy ja pisalam swoja ... Teraz siedzac w domu i czekając na Maleństwo chetnie zajęlabym sie takim pisaniem, bo czasami naprawde mi się nudzi.
 
Do góry