reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

reklama
witam was serdecznie, od pewnego czasu podczytuje wątek pogadajmy sobie i postanowiłam sie ujawnić. Mam na imię Paulina i 19 lutego przyjdzie na świat nasza długa wyczekiwana córunia. Jeszcze równy m-c, troche zaczynam mieć stresa, mam nadzieję że w waszym gronie czas szybko mi minie:-). Rodze w krakowie w szpitalu mswia przez cc.
 
Gdzie mieszkasz Ewelinka?
Ja w Gdyni, ale b.blisko Sopotu. Wciaz kursuje samochodem wiec mozemy sie umowic. Pozdrawiam.
 
ja mieszkam w Pruszczu Gdańskim..rzut beretem od Gdańska..a dlaczego chcesz rodzić na Zaspie?? w Gdyni nie ma porodówki??:confused:

Pytalam wielu osob z Trojmiasta i wiekszosc odradzala stanowczo porod w szpitalu w Gdyni. Ja nie mialam zadnego rozeznania w tutejszych szpitalach, ale za rada wielu osob zdecydowalam wybrac Zaspe.
 
Pytalam wielu osob z Trojmiasta i wiekszosc odradzala stanowczo porod w szpitalu w Gdyni. Ja nie mialam zadnego rozeznania w tutejszych szpitalach, ale za rada wielu osob zdecydowalam wybrac Zaspe.
no ja Zaspe też wybrałam za radą znajomych..każda koleżanka tam właśnie rodziła..i każda była bardzo zadowolona..mam nadzieję, że ja również po porodzie będę mogła wystawić pozytywną opinie temu szpitalowi;-) boję sie tylko, że nie będzie miejsca..i co wtedy?? Wojewódzki odrzucam..pozostaje tylko Kliniczna:-(
 
Cześć, jestem andzela mam 25 lat mieszkam w Kiełpinie . Niewiem co tu pisać dziś sie zapisałam i czuje się nie swojo. Nasza kochana dzidzia przyjdzie na świat 18 lutego czyli mam jeszcze miesiąc . Dziś nawet sie spakowałam ale i tak niewiem czy mam wszystko... pomocy!!!:0)
andzela podaje ci link który ci pomoże w skompletowaniu wszystkiego. Mi pomógłza co dziękuję Nathali
 
O jejq, to teraz ja się przedstawię.
Mam na imię Justyna, mam 24 lata. Pochodzę z Jarosławia -woj podkarpackie. skonczyłam stomatologie na UM w Lublinie i od czasów studiów tu zostałam. Obecnie jestem na stażu podyplomowym. Męża mam z Lublina. Ciąża planowana - bez ślubu, jednak nigdy nie lubiłam żyć wg kanonów i ustaliliśmy, że czas na stażu będzie najlepszym rozwiązaniem na macierzyństwo. Udało się nam za pierwszym razem. Wzielismy w sierpniu ślub cywilny ze wzgledu na chorobe mojej Mamusi, chcieliśmy, aby była w tym czasie z nami, ale niestety w lipcu zmarła. Wynajmujemy mieszkanie i żyjemy szczęśliwi w oczekiwaniu na małego Kruszynka.

Termin przypada mi na 26-27 luty
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkich!!! Mam na imie Dorota, mam 28 lat i mieszkam w Irlandi. Mam troje dzieciaczków,dwóch synów i córeczke, obecnie czekam na moją czwartą pocieche{ostatnią}:-). 22 lutego mam termin.pozdrawiam wszystkich cieplutko;-)
 
Do góry