reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

reklama
Ja też chyba powinnam się przedstwić:) Mam na imię Kaśka, mam 26 lat.Od sierpnia 2007 roku jestem szcześliwą mężatką.Jeszcze do niedawna mieszkałam we Wrocławiu, ale gdy dowiedzielismy się, że zostaniemy rodzicami postanowiliśmy się przenieś w moje rodzinne strony.Teraz mieszkam koło Świdnicy. Tu jest o wiele ciszej i spokojniej. Pracuję jako nauczycielka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Wrocławiu. Nasz dzidziuś nie był ani wpadką ani specjalnie sie o niego nie staraliśmy:) Był dla nas miłą niespodzianką.Termin mam na 3 lutego. Ciesze się że wreszcie zdecydowałam się zajżeć na jakieś forum i dołączyc do was.
 
Witam .Ja mam termin na 22,02 jestem z Warszawy i własnie zapisałam sie do szkoły rodzenia i prawde mowiac spadł mi kamien z serca bo od dwoch tygodni chce sie zapisac do Bielanskiego mam nadzieje ze to mi w czymc pomorze bo to moja pierwsza ciaza.Pozdrawiam przyszłe MAMY:-D
 
witajcie dziewczyny mam na imie Ewa mam 24 lata i w lutym spodziewam sie drugiego dzidziusia. Termin mam na 10 lutego. Czytam was od kilku dni i postanowiłam sie przyłaczyc.
 
reklama
Do góry