reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

reklama
Czas na mnie :) Jestem Natka :) POchodzę z woj. Opolskiego, byłam pracownikiem w Środowisowym Domu Samopomocy przez ok 3 lata. Poźniej poznałam mojego miśka i wyjechałam do UK, Tutaj byłam opiekunką w domu dla osób straszych , obecnie odpoczywam czekając na naszą córeńkę :)

pozdrowionka:)
 
to moze teraz ja:-)
jestem magda i mieszkam w warszawie i mam 25 lat.
termin mam na 11- 20 lutego. do tej pory pracowalam w biurze firmy kurierskiej, a teraz jestem na zwolnieniu i odpoczywam:-)
oboje z chlopakiem (narazie nie chcemy slubu) nie mozemy sie doczekac naszej coreczki :-) to bedzie nasze pierwsze dziecko. nad imieniem jeszcze myslimy ale jak narazie do brzucha mowimy Maritka.
 
Witam wszystkie lutowe mamuśki - Mam na imię Basia, mieszkam jeszcze poza Wrocławiem choc w najbliższych tygodniach czeka mnie przeprowadzka na Karłowice ( dla nie wtajemniczonych jedna z dzielnic W-wia). Wraz z mężem spodziewamy się synka. Termin porodu 13-16 luty.
 
Jak miło mnie przywitaliście Jupi:-)
Ja mam jeszcze 51 dni.... do porodu, i tak z jednej strony nie mogę się już doczekać aż przytulimy Majeczkę a z drugiej bojęsię tego co nas w tym szpitalu spotka :confused:
To pierwsza ciążą więc to ponoć normalne że sięczłowiek boi :)
Ahhh....co to będzie hihi ....ale jak to mówią dobrze będzie :)
pozdrwionka dla mamusiek :) :-)
7444ca287c.png
[/url][/IMG]
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamusie

natalka w drugiej i każdej kolejnej też się człowiek boi;-):-) tylko czego innego niż w pierwszej..

udzielajcie się dziewczyny na wątkach
 
Do góry