reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

zlo- kurcze, szaleństwo:-):-) mnie się instynkt macierzyński odezwał pierwszy raz właśnie w klasie maturalnej:-D:-D ale kandydata na ojca nie było, wiec dopiero teraz... a tak, to miałabym już- rany- dziecko w podstawówce!!:szok::szok:;-);-)
jesteś chyba najmłodszą mamą na forum o ile się nie mylę:-):-)
to Ty się ukaj do matury, Młoda Damo!!;-) a po rady na szybko zaglądaj na forum- tu lepiej i szybciej o dzieciowych sprawach się dowiesz niż z książek.

wiem, ze na innym wątku pytalaś o becikowe- z tego, co wiem, powinniście dostać dwa razy po tysiąc zl... takie becikowe, które dostają wszyscy i ci, którrzy mają najniższy dochód za poprzedni rok- udokumentowany przez Urząd Skarbowy :-) ale tam na wątku któraś z nas zamieścila już link- poszperaj w starszych wiadomościach :-)
 
reklama
Witam Was serdecznie i dopisuje sie do grona lutowek :-) . Mam na imie Hania, mieszkam w okolicach Poznania, w marcu skoncze 26 lat, a nasza coreczka ma planowane przyjscie na swiat w okolicach 24 lutego. Mam wspanialego, kochanego meza, jestesmy ze soba juz od szkoly sredniej, a po slubie jestesmy juz ponad 2 lata.
Poltora roku temu skonczylam studia na UAM (zarzadzanie i marketing), teraz zajmuje sie zupelnie czyms innym, czyms co od lat mnie pasjonuje - fotografia, szczegolnie fotografia slubna :-). Inna moja i meza ogromna pasja sa podroze-no ale z racji obecnej sytuacji musimy na jakis czas zawiesic wojaze;-).
Instynktu macierzynskiego wlasciwie nie czulam, to moj maz dosc dlugo musial namawiac mnie na dzidzie (uwielbia dzieciaki!), w koncu sie zgodzilam i teraz absolutnie nie zaluje i jestem mega szczesliwa, ze nasze malenstwo juz wkrotce bedzie z nami :-)! Chociaz wiadomo, to moja pierwsza ciaza i mam wielkie obawy,czy sobie poradze itd., ale wiem, ze bedzie dobrze :tak:. Aha, porod ze wzgledow zdrowotnych bedzie przez cc.
 
Witajcie,

jestem Dominika i w tym roku bede swietowac 30te urodziny. Od jakiegos czasu czytam forum, ale pierwszy raz postanowilam cos napisac. Ostatnie 3 lata mieszkalam w Warszawie, ale od grudnia przenioslam sie do narzeczonego do Gdyni. Termin porodu mam 10 lutego i niecierpliwie odliczamy dni do rozwiazania. Planuje porod w szpitalu na Zaspie. Troche doskiwera mi brak przyjaciol i rodziny w Trojmiescie, ale mam nadzieje, ze z czasem odnajde sie w nowym miejscu i jakos sie wszystko ulozy. Pozdrawiam wszystkie lutowe mamy.
 
tsugumi witaj :)) Mamy nadzieję, że napiszesz więcej postów niż 1.
Dołącz do nas na pozostałych wątkach i śmiało udzielaj się! Stworzyłyśmy już kółko wzajemnej adoracji, ale lista dostępu wciąż jest otwarta ;-):-):-D
 
Witajcie wszystkie nowe lutówki. Dla podpowiedzi najlepiej się udzielać na wątku głównym czyli Pogadajmy sobie..., tam od razu szybciej się zakumplujemy:)
 
Byloby ciekawie spotkac sie na porodowce ;-)) Jak sie czujesz w koncowych tygodniach ciazy? Ja calkiem dobrze, ale juz nie moge sie doczekac przyjscia na swiat dzidzi! Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Cześć, jestem andzela mam 25 lat mieszkam w Kiełpinie . Niewiem co tu pisać dziś sie zapisałam i czuje się nie swojo. Nasza kochana dzidzia przyjdzie na świat 18 lutego czyli mam jeszcze miesiąc . Dziś nawet sie spakowałam ale i tak niewiem czy mam wszystko... pomocy!!!:0)
 
Ostatnia edycja:
Do góry