reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

reklama
krystynka88 poznaliście się przez smsy? :-) uroczo. Witamy w gronie lutówek :)
alek mogę zapytać co to znaczy "bardzo długo"?
 
Cześć moni980
Mam takie pytanie odnośnie zasiłku wychowawczego, w jakiej jest obecnie wysokości i ile jaki trzeba mieć dochód na 1 członka rodziny żeby go otrzymać?
Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam
 
Może ja coś o sobie napiszę :)

Pochodzę z Rzeszowa, teraz mieszkam w Krakowie. Męża poznałam na studiach. Jesteśmy w jednej grupie :) Teraz zaczynamy 5 rok. Jesteśmy ze sobą od 3 Lat. Slub kościelny planujemy na 01.08.09. Mam nadzieje, że uda mi się schudnąć ;-)

Jesteśmy razem BARDZO SZCZĘŚLIWI ZE BEDZIEMY MIEC DZIDZIUSIA!

LEkarze mówili mi, że niewiadomo czy uda mi się zajść w ciąże. Powiedzieli, że mam za małą macice. Potem doszło tyłozgięcie.
Stwierdziliśmy, że będziemy się starać i zobaczymy może się uda :D i Ku naszemu wielkiemu zdziwieniu za pierwszym razem sie UDAŁO!!! :D <jupi> :-)

żaden lekarz pozniej nie potwierdził tej diagnozy! ~:wściekła/y:
A ja tylko się przez nich stresowałam

Wrrrr tak to jest z niekompetentnymi lekarzami!!!
 
Habcia to wlasnie przez tylozgiecie trudno jest okreslic wielkosc macicy i pewnie dlatego wydawalo sie Twojej lekarce, ze jest mala, tak przynajmniej bylo w moim przypadku.
 
Witam dziewczyny! Od jakiegoś czasu was podglądam i czytam...dziś postanowiłam się zarejestrować. Ja też oczekuje lutowego dzidziusia :)) Czas szybko leci, ale ja i tak nie mogę sie doczekać by przytulić już mojego maluszka. To moja pierwsza ciąża, dlatego też wszytsko jest dla mnie takie nowe, ważne i przejmujące. Od dnia, gdy wiem, że ktoś żyje w moim brzuszku, najważniejsze jest by był zdrowy i silny - mój świat więc kręci się wokół tej myśli. Czy może mi ktoś napisać, jak załatwić sobie suwaczek z wiekiem ciąży? Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy !!!! :))))
 
reklama
Do góry