reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilogram po kilogramie-czyli jak idzie nam zrzucanie

ja przytyłam ponad 20 kg, karmiłam 8 miesięcy i przez ten czas nie mogłam stosować żadnej diety, a kilogramy praktycznie nie ubywały .
no właśnie ja własciwie skończyłam karmić Ritę jakieś 3 tyg. temu :szok:( od 4 miesięcy jadła już tylko w nocy) i wcale nie chudłam a tyle się nasłuchałam o tym, ze jak będę karmić to zlecę raz dwa z kilogramów, no w moim przypadku to nie działało:no:
no ale biore się za siebie...
niestety dzisiejsze ważenie bez fajerwerków ale wiem co jest przyczyną - całotygodniowe świętowanie Dnia Nauczyciela, miałam 3 imprezy ...i grzeszyłam na nich:sorry: ale teraz juz będe grzeczna:tak:
 
reklama
A ja grzeszę od kilku dni :zawstydzona/y: a to ciacho, a to bułeczka na kolację o 22:00 :zawstydzona/y: i o dziwo chudne ;-):-), ale pewnie dlatego, że nie podjadam między posiłkami, nie stosuję cukru, staram się nie używać tłuszczu, ale zauważyłam też że mniej jem, mam jadłowstręt, mam dość jedzenia tego samego :sorry:
 
Madziu, ja też jakoś przy karmieniu nie chudłam, szczególnie że apetyt miałam, że ho ho ho!

Miśka, a co to za tabletki? Fajnie, że jesteś zadowolona ze swojej wagi, mi jeszcze brakuje sporo do tego stanu, ale już jest lepiej!

Dotkass, to prawda, że monotonia w jedzeniu jest koszmarna - mi się już cofa na widok białego serka - a fuj! Ale się zmuszam :eek:
 
Ola to były tabletki Therm line II, kupiłam je na allegro po promocyjnej cenie, razem z przesyłką wyniosło mi ok 40 zł, chyba 120 tabletek. Postanowiłam spróbować, bo waga cały czas stała w miejscu i mimo, że mniej jadłam, jakieś tam lekkie ćwiczenia (choć do tego bardzo leniwa jestem). Na prawdę to sama nie wierzyłam że to coś da, a tu takie zdziwko, oczywiście na opakowaniu pisze że powinnam schudnąć z 15 kg, ale wiadomo, ze to nie prawda i z tych 4 jestem zadowolona.:-)
A i jeszcze piję regularnie zieloną herbatę, wydaje mi się, ze też dużo pomaga.
Słodycze są takie kuszące, że nie można się oprzeć i niestety zjadam je dość często:no:
 
Ola zobacz w internecie, będzie na pewno , bo mam opakowanie przed sobą, ale dużo tego jest, na początku ekstrakt z zielonej herbaty, guarany, gorzkiej pomarańczy i inne. A i jeszcze kofeina, bo właśnie po niej jest się tak trochę pobudzonym do życia.
 
Aha, czyli naturalne składniki. No ja na razie biorę Zelixę, ale mam nadzieję wkrótce ją odstawić i dalej radzić sobie sama... ;-)
 
DotkassJa czerwoną też kiedyś próbowałam, ale nie podszedł mi jej smak, normalnie odrzucało mnie i mimo, że chciałam ją pić nie mogłam. He he też mi się wydaje, ze zielona troszkę spala moje grzeszki :)
Ola a co to jest ta Zelixa, pomaga?
 
reklama
Do góry