reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Mam taką nadzieje ,choć czasami zaczynam wątpić :( ,choć wiem ,że nie powinnam,ale napewno się uda ;D i wszystko będzie o.k :)
 
Lana kochanie a czemu ma sie nie udac?! zobaczysz ze bedzie wszystko dobrze!W dodatku masz juz sliczna zdrowa coreczke wiec...
 
masz racje skarbie przecież mam już moja śliczną i zdrową Wikusie-czasami mnie tylko łapie takie zdołowanko :( ,bo nie mogę się już doczekać ,teraz tylko czkać na braciszka dla mojej dziewuszki ;D
 
Czesc wszystkim przyszlym mamusią.Ja mam wszystkie objawy ciązy ale boje sie zrobic test bo ostatnio (5-mc) poronilam.Mam nadzieje ze teraz to bedzie juz pewne.Pozdrawiam
 
kaja80 , witam cie bardzo serdecznie i mocno trzymam kciuki za II, i zeby zostały przez 9 miesięcy!

ja dzisiaj (31 DC) zobaczyłam niestety I, ale inaczej nie mogło byc, bo nie mam żadnych objawów. no i nie staraliśmy sie za bardzo w tym miesiącu...
ale i tak jest mi :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 
Elzbietko teraz jak bedziesz brala inaczej te leki to moze predziutko bedzie dzidzi!!wierze w ciebie bardzo mocno!!A co do objwow to przeciez nie trzeba ich miec!Ja nadal mam okrutna zgage, ciagle chodze siku i mam straszne zatwardzenie...A apetyt...to raczej bardziej na soki szczegolnie bananowe!!:) no i pierwszy raz w zyciu mialam zawroty glowy:(doslownie jakbym byla pijana:)

Kaja 80 witamy cie i zyczymy II kreseczek!!:)
 
no to kto wie Elzbietko... :p
A na majorce napewno bedzie super!! wyluzujesz sie i nie bedziesz juz tak chodzic czesto na BB co pozwoli zapomniec ci o fasolce!!
co do zatwardzen to ja zawsze mialam wrecz przeciwnie.
 
reklama
Elżbietko - spokój, spokój, spokój..to chyba jedyne co można tobie teraz radzić, no i oczywiście łykanie wszystckich preparatów. Ale szczęściara z Ciebie, bo uda ci się z tą Majorką trafić na płodne dni - 7 dni szaleństwa ;)
A tak trochę z innej beczki - jedziecie na majorkę z biura podróży?
 
Do góry