reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

jeśli do lekarza to do ginekologa... a co do objawów to mogą sugerować i nadchodzącą miesiączkę jak i ciążę więc zadna z nas ci nie pomoże , ale ja proponuje test z krwi beta hcg ...Daje Najbardziej wiarygodny wynik..A ile nie masz miesiączki ? 2 tyg? dobrze zrozumiałam ?.
Trzymam Kciuki :tak:
 
reklama
nie udzielam się w tym temacie ale ostatnio obejrzałam serial zagadki umysłu i była tam ciąża urojona - dało do myślenia
 
Po prostu od dwóch tygodni mnie bolą piersi.
Miesiączki nie śledzę od kiedy staramy się o dziecko, bo i tak mam nieregularne - mój rekord to 90 dni, więc w żadne dni płodne i niepłodne nie bawimy się, po prostu kochamy się kiedy mamy ochotę.
Planowo powinna być miesiączka na początku miesiąca (najczęściej tak mi wypadały).
Poza piciem od czasu do czasu coca-coli nie mam żadnych nałogów.

A te badania o których mówicie, trzeba skierowanie czy mogę sobie prywatnie zrobić?
Oczywiście,że na razie nie panikuję, mogę poczekać jeszcze może faktycznie jeszcze wszystko się samo wyjaśni, tylko mnie martwią te bóle piersi.
 
życze wszystkim miłego weekendu u mnie dopiero 4dc wiec do stranek jest jeszcze troche wczoraj jedna moja sis starsza poprosiła mnie o bycie matka jej córeczki a wieczorem młodsza sis urodziła synka wiec jak widzicie sporo maluszków wokó mnie a kiedy ten moj:)
 
Beta hcg nie trzeba skierowania,po prostu idziesz,płacisz i robisz.No właśnie płacisz,w moim mieście koszt takiego badania to około 20-25 zł.Jeśli pójdziesz do gina i poprosisz o skierowanie na w/w badanie ,to może być bezpłatnie i przy okazji powiesz lekarzowi o owych bólach piersi.
 
reklama
Dziewczyny blonplatyna urodziła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-)

wczoraj o22 po 16 h ciężkiego porodu. dziewczynka, 56 cm, 3150g,8pkt.:-):-):-):-)

kochana GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry