reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

gratulacje!!:)

ja byłam tutaj jeszcze 25 maja po usg, na którym ciąży nie było widać i wracam znowu z testowaniem jutro:p bo @ nie mam już od 2 miesięcy...szansę na spłodzenie potomka miałam jeszcze 15 maja i moje lekarka powiedziała, że jeśli przesunęła mi się owulka to w ciąże mogłam później zajść niż mi się wydawało i usg mogło jeszcze nic nie pokazać, więc poradziła zrobić teściora jutra:) zaopatrzyłam się pretest i powiem Wam, że już rana doczekać się nie mogę:D i coś czuję, że chyba dziś nie zasnę:D
 
reklama
po terminie sporo, ale jeśli to ciąża to pewnie dzieciaczek został spłodzony 15 maja:p więc jeszcze to bardzo wczesna ciąża dlatego test rano chcę wykonać:)
 
Dzięki :D

Anastazzja
a może lepiej betę zrób? Mi dopiero dziś wyszedł ten cały Pretest, robiłam po południu z ciekawości ;-)
Trzymam &&&&&&& żeby się udało! Jak już zatestujesz to napisz co wyszło.

kwiatuszeq nie załamuj się, w końcu kiedyś musi się udać, oby było jak najszybciej.
 
betę zrobię ostatecznie w poniedziałek, bo we wtorek do lekarki:) no właśnie pretest jest dobry:D a Ty w którym dniu robiłaś teściora? no i gratuluję fasolinki:D
 
reklama
Pierwszy test robilam 2.03 (34dc) i wyszla 1 kreska, aleee mi sie wydawalo ze widze leciutki cien drugiej kreski. Mój maz oczywiscie nic nie widzial. 3.03 zrobiłam betę i wyszlo, ze fasolka jest hyhy :D Dziś pokazala sie wyrazna 2 kreska na tescie, musialam go zrobic z ciekawosci, poza tym po co mial sie zmarnowac ;)

Anastazzja, uda sie, zobaczysz :D
 
Do góry