reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
no to podobnie jak mnie:p ja jestem nieprzyzwyczajona do bólu piersi, bo wcześniej praktycznie mi się to nie zdarzało, a ja lubię spać na brzuchu, a teraz to niemożliwe...
 
Witam serdecznie,

Również od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko. Niedawno zaświtała mi kolejna iskra nadziei...
Od jakiegoś czasu powiększyły mi się piersi, bolą mnie brodawki (wkrótce będzie 2 tygodnie), nie mam miesiączki, nie mam mdłości, test ciążowy nie wykazał ciąży.

Wprawdzie pobolewały mnie od czasu do czasu piersi jednak nie tak długo.
Mam się martwić i iść do lekarza, czy jeszcze spróbować odczekać, być może to napięcie przedmiesiączkowe, stres... zbyt dużo kofeiny... :eek:

Jeżeli iść do lekarza to czy do ginekologa czy do rodzinnego?
 
2 tygodnie od czego?
Zrób bete jak test nic nie wykazuję. Może go za wcześnie zrobiłaś.. Lekarz i tak teraz nic nie zobaczy jeśli to ciąża..
 
Przede wszystkim zredukuj do minimum ilość kofeiny.Jeśli chcesz mieć całkowitą pewność co do ciąży lub jej braku,to zrób sobie beta hcg z krwi,tak jak radzi moja przedmówczyni.A potem udaj sie do ginekologa,nie do rodzinnego.Zmień nawyki żywieniowe,łykaj kwas foliowy i witaminy dla kobiet w ciąży i zrezygnuj ze wszelkiego rodzaju używek.
 
reklama
Witam serdecznie,

Również od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko. Niedawno zaświtała mi kolejna iskra nadziei...
Od jakiegoś czasu powiększyły mi się piersi, bolą mnie brodawki (wkrótce będzie 2 tygodnie), nie mam miesiączki, nie mam mdłości, test ciążowy nie wykazał ciąży.

Wprawdzie pobolewały mnie od czasu do czasu piersi jednak nie tak długo.
Mam się martwić i iść do lekarza, czy jeszcze spróbować odczekać, być może to napięcie przedmiesiączkowe, stres... zbyt dużo kofeiny... :eek:

Jeżeli iść do lekarza to czy do ginekologa czy do rodzinnego?

Musisz napisac 2 tyg od czego stosunku, czy moze braku miesiaczki?
Nie chce Cie straszyc, ale zazwyczaj tak jest, ja mam 30-33 dnie cyklu, a ostatni 42 dni testy nie wykazaly ciazy, po porstu stres spowodowal takie opoznienie. Zrelaksuj sie postaraj sie nie myslec o tym. Jesli to 2 tyg po stosunku to poczekaj jeszcze,ale jesli miesiaczka spoznia ci sie 2 tyg. to do lekarza gin, albo zrobic badanie krwii.
 
Do góry