reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

witam jakby nie było @przylazla w nocy nirmalnie masakra jestem nie do życia strasznie mnie boli brzuch zaraz odlece a czeka mnie tyle roboty najwazniejsze na zakupach juz byłam teraz id sie położyc bo normalnie nie mam siły,najwazniejsze ze ten cykl sie juz skonczył bo ta niepewnosc juz mnie dobijała wiec teraz nowe nadzieje jeszcze ten i nastepny cykl i jesli sie nie uda to robimy jakies konkretniejsze badania ale miejmy nadzije ze to nie bedzie juz konieczne.Z lutka w tym miesiacu poczekam troche pozniej a nie jak gin kazala od 11dc tylko po owu buzka miłego dnia
 
reklama
Blonplatyna końcówka ciąży jest zawsze mega dołująca, i się dłuży. Pamiętam ja w sobotę dostałam smsa od kolejnej koleżanki, ze urodziła i płakałam mojemu, ze wszyscy już urodzili tylko ja będę rok z brzuchem chodziła, a w niedzielę mi wody odeszły:-D a wiesz co jest najśmieszniejsze? tak na końcu narzekałam że mi brzuchol ciąży, że mam dość, że już nie mogę na siebie patrzeć, a teraz mi go nawet czasem brakuje i jak ostatnio znalazłam swoje zdjęcia z 9 m-ca to się poryczałam:-D wiesz zawsze można męża zatrudnić do pomocy;-) w pogonieniu Patrycji na ten świat;-)
Kwiatuszqu tulę mocno... i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~na ten cykl:*
 
Dokładnie.. końcówka zawsze się dłuży.. tak jak i sam początek.
Kwiatuszqu weź sobie coś przeciwbólowego. Przykro mi, że @ przylazła ale wiesz &&&& za nowy cykl!!
 
Witam! :) teraz i ja w końcu mogę tutaj napisać nt objawów hihi ;)

Więc tak:
1. ból piersi jak na @ od 25dc. Z dnia na dzień coraz mocniejszy...
2. jakieś białawe upławy (do chwili obecnej)
3. od 25 dc przez kilka dni strasznie mnie kuło w bokach, szczególnie w prawym, ale u mnie to akurat zjawisko normalne
4. od 33 dc przez jakieś 3 dni mocne zawroty głowy i mdłości (trochę)
no i tyle :)

Zrobiłam betę w 35 dc (3.06) i wyszła 53 mIU/ml :szok: normalnie w szoku byłam, nie spodziewałam się, że wyjdzie. We wtorek powtórzyłam i rośnie :cool2: :-) Do gina za jakiś czas się umówię :-)
 
Witam! :) teraz i ja w końcu mogę tutaj napisać nt objawów hihi ;)

Więc tak:
1. ból piersi jak na @ od 25dc. Z dnia na dzień coraz mocniejszy...
2. jakieś białawe upławy (do chwili obecnej)
3. od 25 dc przez kilka dni strasznie mnie kuło w bokach, szczególnie w prawym, ale u mnie to akurat zjawisko normalne
4. od 33 dc przez jakieś 3 dni mocne zawroty głowy i mdłości (trochę)
no i tyle :)

Zrobiłam betę w 35 dc (3.06) i wyszła 53 mIU/ml :szok: normalnie w szoku byłam, nie spodziewałam się, że wyjdzie. We wtorek powtórzyłam i rośnie :cool2: :-) Do gina za jakiś czas się umówię :-)

no to gratki:-):-) zdrowej i spokojnej ciazy:-):-):-):tak:
 
dziękuję :D
Staraliśmy się 2 cykle (łącznie z tym, w którym się udało). Ten udany cykl to w sumie był taki byle jaki bo zaczęliśmy dopiero od 21 dc i myślałam, że już dawno po owulce, czyli było na całkowitym luzie bez żadnych nadziei ;-) a tu jednak zaskoczenie.
Powiem wam, że jak odebrałam pierwszy wynik to przepłakałam prawie pół dnia, że to nie możliwe, że nie mnie to dotyczy i w ogóle same farmazony wymyślałam :zawstydzona/y: Jak jakaś głupia się zachowywałam, bo przecież od bardzo dawna chciałam!!! Nie wiem co mnie napadło. Od następnego dnia już było spoko, tylko dopiero w 100% do mnie to dotarło jak zrobiłam 7.06 drugą betę i wyszło 443 mIU/ml. Także strasznie się cieszę i nie mogę się doczekać kiedy serduszko zobaczę! :-D za 1-2 tyg pójdę do lekarza.
 
reklama
Do góry