reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Mama-a co u Ciebie? Nie odwiedzasz nas ostatnio....

Kamia- mój mąż dziś umiera-tzn boli go żołądek-wczoraj miał biegunkę, ale wymiotów nie... za to mój brat który też był na weselu-dziś w nocy umierał: wymioty i biegunka... chłopacy byli kierowcami więc nic nie pili.... albo coś z jedzenia albo jakiś wirus...
 
reklama
martusia to jak nic coś z jedzeniem na weselichu, a jak Ty się juz czujesz??
myśa mi się wydaje, że nie ma co robić drugiego tesu bo jak słaba kreska jest to ciąza jest, zrób bete żeby zobaczyć który tydzień:-)
 
MARTUSIA- a u mnie po chińsku-czyli jako-tako :)
teraz od @ czyli od 15 biore Castagnus i oprocz tego folik i magnaz+B6-castagnus jest na zbicie prl-ja z tym nie mam problemu -ale jest tez na regulacje cyklu ,a ze bierze sie go 90 dni a tyle mąz ma lykac swoje witaminy to co mi zkodzi-biore i ja...w mnie 11 d.c. a mam 25-27 dniowe cykle wiec czas zeby zaczac dzialania ,ale jestem juz tak "urobiona" tymi 8 m-cami starań ,ze jakos teraz ochoty nie mam....

poza tym nic sie nie dzieje,czekam do stycznie na badanie męża armii i dalej sie zobaczy :)
 
Dziewczyny ODEBRAłAM PRAWO JAZDY!!!!http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10
I u fryzjera byłam na poprawę humoru, bo mnie moje dzieciaki dzisiaj wyprowadziły z równowagi :angry:
ok. 17 jestem umówiona z tatą na jazdę jego samochodem (jeszcze nie próbowałam) :-)

Poza tym martwię się moim dziwnym wykresem, możecie zerknąć : http://28dni.pl/pietruszeczka/wykresy/2010-09-30


Nie wiem kiedy się spodziewać @ kompletnie
:-( boję się, że te badania mi wypadną na wszystkich świętych. kacha10, Ty sie trochę orientujesz w NPR, zerknij, proszę.

myśa, super, gratuluję. Możesz sobie powtórzyc test za jakies 2 dni, ale myślę, że wynik nie będzie zaskakujący ;-)
kacha10, mnie też się podobał ten film. A temp masz bardzo ładną, kiedy robisz test?
mama05, ten wyciek u Wisienki świadczy o podwyższonej prolaktynie, ale jak ona teraz jest po owu, to niech czeka. W ciąży też się prolaktyna podwyższa. Jak dostanie @ (oby nie), to niech sobie zbada PRL na początku cyklu. Oby to był jednak znak na dzidziusia.







 
u mnie na teście na owu nadal jedna krecha-a to już 12 dc.... no w sumie jutro powinno wyjść żeby było równo 28 dni.... chyba, że znów mi się coś przedłuży...
 
reklama
Czesc dziewczyny poniedzialkowo:)

Wiece jednak czlowiek sie cale zycie uczy.
Lilith mialas racje co do krwawien srodcyklicznych. Ostatni cykl mialam bezowulacyjny testy i temperaturka na to wskazuja. Wyobrazcie sobie powiennam dostac okresu jutro ale od 2 dni mam male krwawienia zero bolu brzucha krwawienie bardzo podobne do miesiaczkowego ale mniej obfite. Lilith mi pisala ze moze wystapic owulacja wtedy wiec ja z ciekawosci zrobilam testy wczoraj i dzisiaj i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu zobaczylam 2 grube krzechy dzisiaj na tescie owulacyjnym:szok::szok::szok:. Znaczy ze cykl niestracony wiec bedziemy dzis dzialac:tak:. Wczesniej w tym cyklu bralam duphaston prze 5 dni i chyba nie zatrzymal owulki.
 
Do góry