reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Mama gorąco ściskam i mogę się jedynie domyślać jak bardzo Ci trudno w tej sytuacji. Trzymaj się.
Martusia może rzeczywiście miałaś późną implantację? Trzeba czekać.
A my z M działamy od środy - miejmy nadzieję, że cosik tam zakiełkuje.
Buziaczki dla was.
 
reklama
Witam was dziewczyny mam pytanie do was może wy wiecie coś na ten temat staram się o dziecko już 2 lata i jak do tej pory nic .Ale w tym miesiącu dostałam okres 12 września a skończył mi się 15 był trochę dziwny nie był obfity bardziej takie plamienia okres raczej mam regularnie co 22 dni i zawsze trwał 7 dni dlatego bardzo się zdziwiłam w tym miesiącu ze był tak krótko czy to może być ciąża ??? Czy któraś może miała podobne objawy w ciąży??
 
Martusia, póki @ nie ma, to jest nadzieja :tak: a który masz dzień cyklu?
A u mnie dziewczyny chyba jednak to była owu!!! W końcu!!! Dziś mam 3 dzień wyższej temp, a dzień cyklu 46. Jeszcze 10 dni i w końcu ten cykl się skończy, uff.
 
Masz co 22 dni nowy cykl?? A kiedy przypadaja Ci dni płodne?? Masz trochę za krótki cykl jeszcze jak mówisz, że masz @ 7 dniowy.. i pewnie za krótką fl by pęcherzyk mógł się utrzymać. Robiłaś sobie badania hormonalne, bo Twój cykl raczej do prawidłowych nie należy..
 
No widzisz!! A Ty lutke chciałaś w siebie ładować. Mówiłam byś spokojnie poczekała, to będzie później owulka. A skoro tyle na nią musiałaś czekać to lepiej dla niej by była baardzo owocna :D
 
reklama
Martusia nie ma co sie podlamywac, narazie nie ma @ wiec jest dobrze :D

Kahaka a mowilam zabieraj sie do roboty a nie kfc jakies:>

Lilith jak tam Twoje staranka?:>

karolciak ja to dalej nie moge uwierzyc, ze mozna tak 4 tygodnie bez przytulanek ;(

Byłam dzisiaj u lekarza i powiedzial ze to wszystko przez kregoslup (ale mi nowina....) no i dal mi leki przeciwbolowe, przeciwzapalne i rozluzniajace... przejdzie za kilka dni, dowidzenia... no to bye... poki co glowa boli jak jej sie chce raz z tylu raz po bokach razem z szyja, kark zcierpniety, a teraz znowu zapchalo mi zatoki... masakra normalnie. Ale dobrze, ze mam leki to cos z tego bedzie:>
A wkurzylam sie strasznie bo pojechalam dzisiaj do Krk zaplacic na uczelni za poprawke (bo jutro poprawka a dziekanat bedzie zamkniety to trzeba dzisiaj). Ustalam sie ponad pol godziny przed dziekanatem a jak weszlam to pani do mnie: ale to nie ten dziekanat. A ja jej na to, jak to nie moj, caly rok tu chodzilam! A ona mi mowi, ze wlasnie niedawno zmienili i nie dali jeszcze komunikatu.... no szlag by ja trafil! To po co ja tyle czasu tam w kolejce stalam?
Oczywiscie pod moim dziekanatem pusto...
Jutro egzamin, trzymajcie kciuki zebym go tym razem zaliczyla, bo za tydzien mi sie juz nowy semestr zaczyna :D
 
Do góry