reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
He he ale tutaj zabawnie... :) Dziewczyny ja nadal nie mam @ :) może powtórzę test w końcu pierwszy mógł szwankować ;) ...hmm czy może powinnam zrobić to badanie beta? Żadnych objawów @ brzuch mnie nie boli, tylko mam apetyt i jakiś wyostrzony węch...ale to tylko tak :)
 
Poziomki, Ty to masz :D
Mój to znowu chciałby więcej niż może :D i korzysta z tego właśnie gdy jestem płodniutka bo tak to musi sobie zasłużyć :D
Ilonka a ile już nie masz tej @ ??

Grrr zapomniałam dać edytuj i już mi się nie chce zmieniać.

Słyszałyście o czyms takim jak owulacja księżycowa??
Dziś mi jedna miła dziewczyna na 28 dni wyliczyła i u mnie lipa w tym miesiącu. Ale ponoc to się niesamowicie sprawdza.

Tu jest link:

Płodnością i płcią rządzi Księżyc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Poziomki, Ty to masz :D
Mój to znowu chciałby więcej niż może :D i korzysta z tego właśnie gdy jestem płodniutka bo tak to musi sobie zasłużyć :D
Ilonka a ile już nie masz tej @ ??


Powinna przyjść 13 lub 14.08.2010 bywa nieregularna więc zawsze max 2 dni różnicy, a dziś już prawie 20.08 i nic :D
 
Ale tu cicho ....

MisiaWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!! PIĘKNEJ POGODY, UDANEGO WESELICHA I FASOLINKI JAK NAJSZYBCIEJ! :*:*:*:*:*:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny, po raz kolejny pisze, bo na tym forum sa kobiety doswiadczone i licze ze mi pomoga.
Ostatni okres mialam 13lipca tj ponad 5tygodni temu. W 3dni temu bylam u gina bo okres spoznial sie wtedy 5dni, masakrycznie bolaly mnie piersi a szczegolnie sutki, i podbrzusze bolalo. Zdazalys ie tez mdlosci. powiedzial ze prawdopodobnie jest to ciaza, zbadal stwierdzil ze twarde podbrzusze i rozpulchniona macicai ze prawdopodobnie 3tydzien. Kazal zrobic test zeby sie upewnic i lykac kwas foliowy. Szlam dzisiaj po test, zaszlam do toalety a tu nagle" okres"...
czy okres w poczatkowej ciazy tez wam sie zdarzal ? biust nadal strasznie boli(a podczas @ NIGDY nie bolal). czy wogole mozliwe jest krwawienie @ w ciazy? prosze o odpowiedz, tylko nie mowcie zebym zrobila betke..:(
pozdrawiam
 
Do góry