reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Czy to możliwe żebym miała krwawienie przy zapłodnieniu? Takie delikatne.. ledwo widoczne? Miała to któras kiedyś?

Witaj,
Pytanie: czy plamienie to miało miejsce natychmiast po stosunku czy kilka dni po.

Jeśli plamienie ma miejsce natychmiast po zbliżeniu przyczyną może być nadżerka.
Jeśli zaś kilka dni po, mogło to być tzw. plamienie implantacyjne (ok. 6-10 dni po zapłodnieniu) czyli próba zagnieżdżenia zapłodnionego jajeczka w ścianie macicy. Jednak nie każda próba kończy się sukcesem czyli ciążą. Zdarza się, że pomimo zapłodnienia jajeczko nie zdoła się zagnieździć i w najbliższym czasie następuje miesiączka…
Pozdr
mon
 
U mnie dzis 31 dzien cyklu okresu nie ma a brzuch i jajniki bola tak jak zazwyczaj w poczatkowych dniach okresu.co wy na To?
Dodam tylko ze wczoraj z samego rana mialam malutkie plamienie doslownie kilka kropli i od tamtej chwili juz nic..
 
U mnie dzis 31 dzien cyklu okresu nie ma a brzuch i jajniki bola tak jak zazwyczaj w poczatkowych dniach okresu.co wy na To?
Dodam tylko ze wczoraj z samego rana mialam malutkie plamienie doslownie kilka kropli i od tamtej chwili juz nic..

ja bym poczekała albo nawet i już test zrobiła.
Co do krwawienia, to ja miałam 2 dniową @, później dzień przerwy i po stosunku plamienie brązowe, trwało to tylko 2 godz. Na następny dzień poleciała już jakby woda z różową krwią. Jak myślicie co to może być. Dodam że miesiąc niecały nawet miałam robione usg dopochwowe. I wszystko było ok
 
Wlasnie nie wiem czy robic ten test bo zrobilam 28dc czyli w poniedzialek i wyszla jedna kreseczka myslicie ze moze bylo za wczesnie?
 
reklama
Do góry