reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

a u mnie właśnie pojawiła się @. Trudno się mówi. Miałam być silna ale zły same się cisną do oczu. Zacznie się 4 cykl starań. Najgorsze jest to że w domu wiedzą ze odstawiłam tabletki ( powiedzieć teściowej a ona całej rodzinie :wściekła/y:). wszyscy wypytują czy już a to mnie stresuje.

Wiem co czujesz mnie też to wkurza jak ktoś pyta, albo mówi może się udało. A tu ciągle nic! Niech się wszyscy od nas odczepią, a z drugiej strony w jakiś sposób człowiek oczekuje zainteresowania. Tak czy inaczej źle!

Ale nie martw się nam też się w końcu musi udać



[FONT=&quot][/FONT]
 
reklama
Jutro ide do lekarza, i tak mam na jutro usg to się zapytam. A jak na razie to dużo leżę. Czytam książkę. O 16:15 obejrzę sobie na tvn style Nigella expresowo:tak:Uwielbiam tą kobietkę i sposób w jaki gotuje:tak:

Agniesiak nie martw się na zapas :-) Na pewno będzie wszystko w porządku :-):-) - musi być !!! Trzymam kciuki :tak:
Ja też jutro mam wizytę u swojej gin. I też się stresuję, miesiączki jeszcze nie dostałam, zobaczymy co mi powie...
Pozdrowionka :-).
 
Jutro ide do lekarza, i tak mam na jutro usg to się zapytam. A jak na razie to dużo leżę. Czytam książkę. O 16:15 obejrzę sobie na tvn style Nigella expresowo:tak:Uwielbiam tą kobietkę i sposób w jaki gotuje:tak:
Agniesiak85 i jak bylas u lekarza? wszystko w porzadku? nie odzywasz sie mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku:tak:
 
Agniesiak85 i jak bylas u lekarza? wszystko w porzadku? nie odzywasz sie mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku:tak:
Byłam, byłam:tak: Mam leżec i duużo wypoczywac i jak dalej tak bedzie to mam się szybko zgłosic. Ale melduję, że dziś już nie ma śluziku brunatnego:tak: Byłam dziś na usg:) Maluch tak wywijał nóżkami i rączkami, że aż gin sie śmiał:-D Ma już nasz Dziubasek 35mm:tak::-)
 
Byłam, byłam:tak: Mam leżec i duużo wypoczywac i jak dalej tak bedzie to mam się szybko zgłosic. Ale melduję, że dziś już nie ma śluziku brunatnego:tak: Byłam dziś na usg:) Maluch tak wywijał nóżkami i rączkami, że aż gin sie śmiał:-D Ma już nasz Dziubasek 35mm:tak::-)
Jejku jak ladnie widac dzieciaczka az mi sie lza w oku zakrecila
Trzymaj cie sie i zycze duzo duzo zdrowka
 
A ja się martwię..:-( mam jasno brązowy śluzik... jutro ide na usg to zapytam.. miała tak któras z Was dziewczyny?:-([/CENTER]

Agniesiak85 ja w piątek miałam ciemno brązowy śluz i trafiłam do szpitala w poniedziałek wyszłam bo na usg wyszło ze z dzidzią wszystko dobrze a teraz biore leki i już mało plamie właśnie tak lekko beżowo tyle ze ja już w 18 tygodniu jestem 5 miesiąc ale na usg dzidzia ma sie dobrze serduszko mocno bije nie martw sie wszystko bedzie ok trzymam kciuki ;)
 
reklama
Do góry