reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

ewcia u mnie temp od owulki zaczela z dnia na dzien powoli rosnac tak o dwie kreski o pol kreski rozni epoprostu i tak doszla najwieksza do 36 i 9 jak pisałam wyżej. pożniej sie wahała 36i 9 36 i 7 itp nie spadała poniżej 36,65... :tak:

Missiiss1301 - :-) dzięki za odpowiedź. :-) to już wiem, czego mam wyczekiwać :tak:

Wygląda na to, że masz podwójne szczęście! :-) GRATULUJĘ!! :happy:
 
reklama
spinka a o ile spadło?? bo u mnie to objawy takie były ze od owulacji tzn kilka dni po nie wiem jakies 5 dni zaczelo mnie podbrzusze pobolewac właśnie jak na okres cycki nic kompletnie... one zaczely mnie bolec chyba w dniu spodziewanej miesiaczki a nie wczesniej... a jesli chodzi o wymioty to nie wymiotuje ale od kilku dni mam takie cholerne mdlosci ze sie wytrzymac nie da i czasem ciezką głowe mam taką brrr oczywiscie jak zawsze pochłaniałam słodycze tak teraz poprostu najadam sie oczami bo mi niedobrze na samą myśl jak mam je wsadzić do ust... wole spokojnie popatrzeć :-):-p hmmm co tam jeszcze ... aa!!! i co dotemperatury ja w ogole nie mialam 37 nawet nigdy... tylko 36 i 7 i 9 i tak skakało raz 36,70 raz 36,90 i tak w kółko i co sie okazało?? ze mam bliźniaki :-D własnie wkleje wam fotke :happy: zaznaczylam dwie fasolki choć pewnie i tak byście zauważyły :) to było tydzień temu robione u mojej rodzinnej pani gin natomiast za tydzień lece do swojego opolskiego prywaciarza
po pierwsze gratuluje dzieciaczkow!i dziekuje za opis tego co odczuwalas(tego wlasnie potrzebuja dziewczyny ktore czekaja na testowanie bo czy chcesz czy nie chcesz zwracasz uwage na wszystko co sie dzieje z organizmem).bol podbrzusza moze zwiastowac zarowno ciaze jak i @ wiec to akurat nie pomaga.co do temperatury to nie sadze ze miala cos wspolnego z blizniakami.a pamietasz jakies charakterystyczne klucia?gdzie?(o to akurat pytam bo ja tak mam i wyobraznia dziala:))
 
po pierwsze gratuluje dzieciaczkow!i dziekuje za opis tego co odczuwalas(tego wlasnie potrzebuja dziewczyny ktore czekaja na testowanie bo czy chcesz czy nie chcesz zwracasz uwage na wszystko co sie dzieje z organizmem).bol podbrzusza moze zwiastowac zarowno ciaze jak i @ wiec to akurat nie pomaga.co do temperatury to nie sadze ze miala cos wspolnego z blizniakami.a pamietasz jakies charakterystyczne klucia?gdzie?(o to akurat pytam bo ja tak mam i wyobraznia dziala:))
p.s.aha i przez dwa dni mialam doslownie dwie kropelki krwi.nie martwilabym sie gdyby nie to ze w ubieglym mc tez tak mialam(1 dzien) i nic z tego nie wyszlo
 
spinka a o ile spadło?? bo u mnie to objawy takie były ze od owulacji tzn kilka dni po nie wiem jakies 5 dni zaczelo mnie podbrzusze pobolewac właśnie jak na okres cycki nic kompletnie... one zaczely mnie bolec chyba w dniu spodziewanej miesiaczki a nie wczesniej... a jesli chodzi o wymioty to nie wymiotuje ale od kilku dni mam takie cholerne mdlosci ze sie wytrzymac nie da i czasem ciezką głowe mam taką brrr oczywiscie jak zawsze pochłaniałam słodycze tak teraz poprostu najadam sie oczami bo mi niedobrze na samą myśl jak mam je wsadzić do ust... wole spokojnie popatrzeć :-):-p hmmm co tam jeszcze ... aa!!! i co dotemperatury ja w ogole nie mialam 37 nawet nigdy... tylko 36 i 7 i 9 i tak skakało raz 36,70 raz 36,90 i tak w kółko i co sie okazało?? ze mam bliźniaki :-D własnie wkleje wam fotke :happy: zaznaczylam dwie fasolki choć pewnie i tak byście zauważyły :) to było tydzień temu robione u mojej rodzinnej pani gin natomiast za tydzień lece do swojego opolskiego prywaciarza

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratyluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




missiiss1301 - ogromne gratulacje!!
kurna dziewczyny... wrocilam wlasnie z usg, moze Wy sie bardziej znacie na tych opisach? bo lekarz nic nie chcial powiedziec, tyle tylko co sie zdziwil, ze udalo mi sie tak szybko zajsc w ciaze... bo na lewym jajniku jest bardzo duzo malych pecherzykow, ktore prawdopodobnie nie dojrzewaja i nie pekaja... :(
Moze Wy mi pomozecie to zinterpertowac?
tak w skrocie:
tylozgiecie macicy
endometrium 7 mm
jama macicy pusta :(
jajnik prawy z pecherzykami o srednicy do 6 mm
jajnik lewy z licznymi pecherzykami o drednicy do 6,4 mm
echogenicznosc jajnikow prawidlowa
zatoka douglasa wolna

Co o tym myslicie? skrobne to jeszcze na mamusie staraczki... :(

czyzbys miala PCOS?zespol policystycznych jajnikow tzw.
endometrium male takie jakbys byla zaraz po @.zatoka douglasa bez plynu czyli nie bylo owulacji w ostatnim czasie.
no i te pecherzyki-to moga byc cytyt.a czesto przy pcos dochodzi do zatrzymania @

http://www.biomedical.pl/kobieta/pcos-zespol-policystycznych-jajnikow-304.html

oby to sie nie potierdzilo,mysle ze gin Ci wyjasni wszytsko
 
Ostatnia edycja:
eijfo pierwsze t nie pisałam ze temperatura zwiastowała mi bliżniaki musisz uważniej czytać :tak: pisałam poprostu o temp bo myślałam ze musiałą być powyżej 37 a tam wcale u mnie nie było a że bliżniaki okazało sie dopiero w 6 tc i to tez niepewne jest i dzisiaj tez mi powiedziala doktorka ze widzi dwa serduszka ale tez niepewna jest no to jeszcze za tydzien znow ide :tak: nie wiem skąd przyszło do głowy żeby myśleć ze temp. świadczy o bliźniakach hehe :-)

a co do bólów brzucha to u mnie kurat te okresowe mogły świadczyć bo co nawet mój mowił... zawsze przed okresem gora dwa trzy dni mnie brzuch zaczynał boleć a nie dwa tygodnie przed okresem więc to jakis znak był i minimalne przeczucia miałam
a jeśli chodzi o inne objawy takie jak : to
1) ból piersi - dopiero od dnia spodziewanej @
2) żyłki - nie zauważyłam wiecej i mocniejszych niż te ktore miałam
3) ciemniejsze brodawki - w żadnym razie u mnie tego nie było dopiero teraz widze ze się ciutke powiększyły i żyłki tez dopiero teraz zauważyłam że wyszły

u mnie mogla świadczyc właśnie temperatura po spodziewanym czasie @ nadal sie utrzymywała powyżej 36,65 ( w ogole tylko w jednym dniu mialam 36,90 a tak to 36,70.... no i ten bol brzucha a i co jeszcze śluz a raczej jego brak od owulacji suchutko też dopiero od nidawna się pojawił i to nie codziennie...

także u mnie jesli chodzi o typowe objawy jakie niektore dziewczyny mają to ja tylko dwa no może trzy bo jeszcze po 2 tyg od owulki sikałam jak szalona i zaczęłam wstawac po nocach al eto juz późniejsze objawy a nie wczesne :tak:;-)

życzę szczescia dziewuszki i wiem jak to jest z kazdym miesiacem patrzec na test z 1 kreską... ale mam nadzieje ze w tym cyklu wam wszystkim sie uda czego wam zycze z calego serducha a nawet z 3 !!!:-)
 
missiiss gratuluje małych serduszek i dziękuje za życzenia.
Jesli chodzi o temp. po owulacji to u mnie też jest niska nie spada poniżej 36,6 ale nie wiecej niż 36,8, obserwuje ja już jakiś czas i po prostu taka nasza uroda.
 
eijfo pierwsze t nie pisałam ze temperatura zwiastowała mi bliżniaki musisz uważniej czytać :tak: pisałam poprostu o temp bo myślałam ze musiałą być powyżej 37 a tam wcale u mnie nie było a że bliżniaki okazało sie dopiero w 6 tc i to tez niepewne jest i dzisiaj tez mi powiedziala doktorka ze widzi dwa serduszka ale tez niepewna jest no to jeszcze za tydzien znow ide :tak: nie wiem skąd przyszło do głowy żeby myśleć ze temp. świadczy o bliźniakach hehe :-)

a co do bólów brzucha to u mnie kurat te okresowe mogły świadczyć bo co nawet mój mowił... zawsze przed okresem gora dwa trzy dni mnie brzuch zaczynał boleć a nie dwa tygodnie przed okresem więc to jakis znak był i minimalne przeczucia miałam
a jeśli chodzi o inne objawy takie jak : to
1) ból piersi - dopiero od dnia spodziewanej @
2) żyłki - nie zauważyłam wiecej i mocniejszych niż te ktore miałam
3) ciemniejsze brodawki - w żadnym razie u mnie tego nie było dopiero teraz widze ze się ciutke powiększyły i żyłki tez dopiero teraz zauważyłam że wyszły

u mnie mogla świadczyc właśnie temperatura po spodziewanym czasie @ nadal sie utrzymywała powyżej 36,65 ( w ogole tylko w jednym dniu mialam 36,90 a tak to 36,70.... no i ten bol brzucha a i co jeszcze śluz a raczej jego brak od owulacji suchutko też dopiero od nidawna się pojawił i to nie codziennie...

także u mnie jesli chodzi o typowe objawy jakie niektore dziewczyny mają to ja tylko dwa no może trzy bo jeszcze po 2 tyg od owulki sikałam jak szalona i zaczęłam wstawac po nocach al eto juz późniejsze objawy a nie wczesne :tak:;-)

życzę szczescia dziewuszki i wiem jak to jest z kazdym miesiacem patrzec na test z 1 kreską... ale mam nadzieje ze w tym cyklu wam wszystkim sie uda czego wam zycze z calego serducha a nawet z 3 !!!:-)
hej,to raczej zart byl:)nie przypuszczalam ze moglas porownywac temp a faktem ze masz blizniaki.tak smiesznie po portsu wyszlo.
mnie temperatura spadla(o wiele za wczesnie) do 36,5 i sama nie wiem co o tym myslec ale okaze sie w praniu.No nic,pozostaje czekac a tobie powodzenia zycze i milych ciazowych dni!
 
ja z temp to kazdego ranka tylko sie modlilam po wsadzeniu termometru zeby byla wyzsza choc o jedna kreske ale czasem spadalo ale nie do 36,50 no ale nie wiem kazdy organizm jest inny wiec ciezko stwierdzic.. u mnei ksiazkowo nie bylo a niby zawsze powyzej 37 jest... eijf hehe :-) to sie chyba obydwie niez rozumiałyśmy ;-)pozdrawiam i powodzenia ;-)
 
Czesc dziewczyny.Jestem tu pierwszy raz i mam pytane,mam nadzieje ze cos poradzicie.Jestem w 23 dniu cyklu i przez trzy ostatnie dni mialam lekko rozowe uplawy (nic mnie nie pieklo,nie swedzialo,uplawy byly bezwonne).Czasami czuje tez lekkie klocie w dole brzucha.Powiedzcie co to moze byc,dodam ze staralismy sie w ty miesiacu o dzidzie.Kolezanka powiedziala ze to moga byc objawy zagniezdzenia.Nie wem co mam myslec:)))
 
reklama
Do góry