reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

missiis1301 może zawcześnie poszłaś do ginka? faktycznie zrób tą bete. Ja też idę jutro na bete i chyba pójdę też w poniedziałek. Tylko trochę drogo, bo kosztuje 30 zł.
A z moich objawów, to najpierw bóle brzucha po prawej stronie, małe żyłki na piersi, zmęczenie,powiększone piersi a od wczoraj takie lekkie mulenie.
Anabubanie wiem czy mi otoczki sutek ściemniały, bo ja zawsze swoje mialam dosyć ciemne
 
reklama
gaba moze i za wczesnie bo jestem dopiero nie cale 3 tygodnie od owulacji... u mnie beta kosztuje 35 zł... musialam pozyczyc bo poprstu masakra z wyplata w tym miesiacu a d 10 chyba bym jajo zniosla predzej ;-) mam tylko wielka nadzieje ze yjdzie wszystko ladnie. ja to tydzien po owulce mialam bol brzucha , teraz jak sie duzo na chodze to mnie boli... no i piersi mnie bola , sutki bardzo mocno i tak napewno mnie nie bolaly wczesniej, nie az tak intensywnie... no i od jaiegos czasu budze s ie o 4 w nocy regularnie i ide do kibelka sikac... nigdy mi sie nie zdarzalo wstawac w nocy.. potem nie chce mi se juz spac za to chce mi sie strasznie jesc .... oczywiscie ciezko ale zasyiam po godzinie... mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze... ze nie bedzie pomylki juz z tym faktem w moim zyciu :tak:
 
misiiss1301 ja przed chwilą wyliczyłam sobie na suwaczku, że moja fasolka ma 4 tyg. i 1 dzień, jast młodsza od Twojej o 5 dni :)
A kiedy miałaś ostatnia @? Bo ja 8 czerwca
 
gaba ja ostatnią @ mialam 4 maja wiec nijak mozna z tego obliczyc ale 15 czerwca bylam na monitoringu i moj pecherzyk mial 1,5 cm wielkosci takze owulke mialam pozniej gdzies z 4-5 dni potem... u mnie sie nie da policzyc dni ciazy z ostatniego okreu ;-)
 
Dziewczynki pomozcie prosze:happy2:czy ten hormon LH rosnie stopniowo gdy kobieta zbliza sie do owu czy skok jest nagly np.z dnia na dzien,bo robie testy owu i dzisiaj krska jest znacznie ciemniejsza niz zwykle i dlatego zaczelam sie zastanawiac jak to jest:-)wiem ze zeby stwierdzic owulacje to musi byc ciemniejsza badz taka sama jak kontrolna,poprostu jestem ciekawa czy to znaczy ze zblizam sie do owu czy jak:-)dziekuje:happy2:
 
Agniesiak85 nie martw się , wszystko jest dobrze. Z tego co wyczytałam z Twojego suwaczka to jesteś w 5 tygodniu ciąży, tak?
Tak Kochana jestem w 5 tyg ciąży:tak:

dziewczyny wyć mi się chce jak cholera :zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-:)-(
lekarz popatrzyl na wyniki wzial mnie od razu na usg dopochwowe i nic nie widzial chyba 1 minutke tylko zukal i nic ale powiedzial ze jajniki doronie wyglądają i macica powiekszona jest i mznaby powiedziec ze to wczesna ciąża ale jej nie widac i nie bedzie mnie owijal w bawelne ale jej nie widzi :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
zaraz sie załamie, płakałam juz w drodze do domu tylko ludzie sie dziwnie na mnie patrzyli.... a tak sie nastawialam ze mala kropelke chociaz obacze :-( i powiedzial ze mam jutro zrobic bete i to mi potwierdzi czy ciaza czy nie... bo po tygdniu powinnam miec juz ok tysiaca ... a ja moge dopiero 10 pojsc bo wyplata dopiero wtedy :( ku...wa chyba sie zastrzele zaraz :-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y: jest mi cholernie przykro...
Kochana nie martw się:tak: Mówię Ci, że jesteś w ciąży tylko za wcześnie by coś zobaczyc. U mnie dziś gin zobaczył tylko malutki 6mm pęcherzyk. I tez mówił, ze za wczesnie:tak: WIęc główka do góry, będzie dobrze:tak:

pisałam wam ze mialam podejrzenie ciązy pozamacoicznej prawda?wyladaowalam najpierw u gina tydzien po terminie mieisiaczki czyli wg.okresu to bylo 5 tyg i chyba 2 dni.lekarz na usg dopochwowym nie widzial ciazy w macicy!!!!!
za to bolal nie jajnki (a wczesniej mialam endometrizoe i torbiele ) i zobaczyl cos w jajowodzie i dlugo mi robil usg i stwierdzil ze to chyba pozamaciczna.
pojechalam do szpitala.
beta roslo,robili mi znow dlugo usg.na drugi dzien mialam laparskopie-lekarz ktory mnie operowal powiedzial ze w jajowodzie to byly takie zrosty a ciaz nigdzie nie bylo(przy okazji usuneli mi torbiel).
pwoeidzial ze gdzies ta ciaza musi byc i pewnie w mcicy ze za aredni powinno byc widac.po 2 dniach od operacji mialam usg dopochowwe i zobaczylam jajo plodowe-jeszcze wtedy wygladalo na puste.dostalam leki na podtrzymanie ciazy bo po operacji beta roslo (gdyby spadalo to bym poronila po operacji).
tydzien po operacji bylam u gina swojego-zriobil usg-piekna fasolka z bijacym serduszkiem!!!!!!!!!!!!1:-):-):-):-):-)
a teraz moja fasolka wazy 16kg prawie!

dlatego pamietaj musisz dac rade wytrzymac ten czas-wszytso bedzie dobrze!jak ciaza jest zbyt mloda to nie iwdac jej zarysow tymbardziej na usg prze brzuch!
Już się nie zamartwiam:tak::-)

KOCHANA TY ZAMIAST SIE CIESZYC TO SIE SMUCISZ:no:NA PEWNO WSZYSTKO DOBRZE JEST;-),PRZECIEZ KAZDY ORANIZM JEST INNY I NIE WSZYSTKO WYGLADA TAK SAMO:tak::happy2:
Masz rację Kochana:tak::-) Ciekawe co za dwa tygodnie powie:tak::-)
 
Dziewczynki pomozcie prosze:happy2:czy ten hormon LH rosnie stopniowo gdy kobieta zbliza sie do owu czy skok jest nagly np.z dnia na dzien,bo robie testy owu i dzisiaj krska jest znacznie ciemniejsza niz zwykle i dlatego zaczelam sie zastanawiac jak to jest:-)wiem ze zeby stwierdzic owulacje to musi byc ciemniejsza badz taka sama jak kontrolna,poprostu jestem ciekawa czy to znaczy ze zblizam sie do owu czy jak:-)dziekuje:happy2:

to zalezy od kobiety... ale wzrasta stopniowo... od pozytywnego testu do 48h wystapi owulacja
 
reklama
Do góry