reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

wiem ze to nie msa znaczenia o tej godzinie jak sie mierzy dopochwowo temp ale sie chociaz troche pocieszam ze jest ta fasolinka bo mam 37,50 st.C. ... zawsze to jakies pocieszenie. jestem 5 dni po spodziewanej @ i jutro po raz drugi ide na bete... i jeszcze rano temp sobie dla pewnosci zmierze ;-) trzymajcie kcuki zeby chociaz 500mlu./ml było:tak: milych snów dziewczynki ;-)
 
reklama
wiem ze to nie msa znaczenia o tej godzinie jak sie mierzy dopochwowo temp ale sie chociaz troche pocieszam ze jest ta fasolinka bo mam 37,50 st.C. ... zawsze to jakies pocieszenie. jestem 5 dni po spodziewanej @ i jutro po raz drugi ide na bete... i jeszcze rano temp sobie dla pewnosci zmierze ;-) trzymajcie kcuki zeby chociaz 500mlu./ml było:tak: milych snów dziewczynki ;-)
Kochana trzymam kciuki:tak: Daj znac jaka tempka była rano:tak::-)
 
melduje sie rano z temp 36. 95 :-):tak::-):-)
NO TO NIE MA WATPLIWOSCI:tak:
Witam byłam dziś na becie i wynik 867 !
SUPER:tak:PIEKNY WYNIK:-)



WITAM KOBIETKI:-)POTRZEBUJE PORADY:tak:JAK WCZORAJ PISALAM KRECHA NA TESCIE OWU BYLA DUZO CIEMNIEJSZA NIZ ZWYKLE ALE NIE TAK CIEMNA JAK KONTROLNA,DZIS JEST JET JUZ ZNOWU JASNA I TERAZ NIE WIEM CZY TEN WCZORAJSZY OZNACZAL OWU CZY JAK?????????????:baffled:DODAM ZE DZIS BOLA MNIE PLECKI Z TYLU NA DOLE TAK JAK NA POCZATKU @ -CZY TO MOZE OZNACZAC OWULACJE:confused:PROOOOOOOOSZE POMOZCIE
 
reklama
WITAM KOBIETKI:-)POTRZEBUJE PORADY:tak:JAK WCZORAJ PISALAM KRECHA NA TESCIE OWU BYLA DUZO CIEMNIEJSZA NIZ ZWYKLE ALE NIE TAK CIEMNA JAK KONTROLNA,DZIS JEST JET JUZ ZNOWU JASNA I TERAZ NIE WIEM CZY TEN WCZORAJSZY OZNACZAL OWU CZY JAK?????????????:baffled:DODAM ZE DZIS BOLA MNIE PLECKI Z TYLU NA DOLE TAK JAK NA POCZATKU @ -CZY TO MOZE OZNACZAC OWULACJE:confused:PROOOOOOOOSZE POMOZCIE

Owulacja jest 24-48 godzin po piku LH, czyli teoretycznie dziś, skoro wczoraj byl PIK, sama sie nad tym zastanawiam, nie znalazlam nigdzie odpowiedzi, jak dlugo trwa ten PIK, moze tylko kilka godzin, to w takim razie można nie trafić na ten ciemniejszy kolor tej testowej kreski :sorry2:
 
Do góry