reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

ja mam taki dzień że uważam że @ na 100% przyjdzie i teraz tylko czekam - i nawet nie wiem czy będę jutro testowała ... dzisiaj 30 dc
to wszystko chyba przez pogodę bo ciśnienie chyba jakieś niskie jest

testujecie jutro >???

ja nie testuje jutro, poczekam przynajmniej do 28 a ja wczoraj bylam pewna ze dzisiaj @ bedzie, no i nic, mialam takie przeczucie i zły humor odrazu itp.. czuje sie jakbym juz ja miała, ale jej nie mam:-D:-D
 
reklama
No ja żadnego żalu nie mam i nie doszukuje sie objawów. Ze starankami tez daliśmy na luz, tylko ta tempka.. niepotrzebnie ją mierzyłam;-)

Od jutra nie mierzę i będzie tak jak wcześniej, pełen luz i czekanie na @ a potem niech się dzieje wola nieba:-D


sorki, ze tak na trzy posty sie rozpisuje :p ale nie wiem jak cytowac wszytskich naraz :confused: :p

w sumie to zazdroszcze takiego podejscia:tak: :) silna z Ciebie kobietka :) :tak::tak::tak:
 
sorki, ze tak na trzy posty sie rozpisuje :p ale nie wiem jak cytowac wszytskich naraz :confused: :p

ja też nie wiem jak to zrobić ; ;-);-);-)

ja jutro mam 31dc - w ciągu ostatnich 9 cykli średnio było co 28,5 więc w sumie juz jestem po więc ... ale mam wielkiego stracha :baffled:
jakoś przez cały cykl było ok dopiero od tygodnia po owu jak mnie brzuch bolał i w tedy jakoś tak - no pewnie wiecie o co chodzi :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
jak chcecie zacytowac wiecej postów, to przy np dwóch postach które chcecie zacytować klikacie na "+" a przy trzecim poście klikacie "cytuj" :)

Ja właśnie przyszłam z drzemki :)
 
Witam- ja juz zaopatrzylam sie w test...ale nie wiem czy jutro zatestowac..czy poczekac do dnia- czyli w sumie 27-28...korci..zobaczymy;-)

u mnie to tak- w sumie to wszystko bez zmian...pobolewanie lekko podbrzusza..ale to juz znikomo..wiecej krzyz..i gl. wieczorem..a takze jak sie zdenerwuje,. badz wezme na rece mala-
Mnie najbardziej napawa optymizmem i nadzieja fakt ze ok 6 dni po mnitorowanej owulce pobolewal lewy jajnik i podbrzusze dosc silnie..takie mrowienie jak na@..a potem z 2 dni przerwy i teraz troszke tak..wiec czekamy:sorry2:
 
mnie krzyż nie boli. tylko brzuch -chwilami więcej, chwilami mniej.

Gracjaska, będzie dobrze :) jakbyś jutro testowała to napisz później co i jak :) i oczywiście dwóch kreseczek życze! :*

ja nie wiem czy zatestuje jutro, czy nie..
 
dzień dobry kochane :*

dziś mam masakrycznie męczący dzień.. spać mi się chce i w ogóle taka zmienność nastrojów.. raz jest ok, później źle, i tak w kółko.. eh.

tempka dziś u mnie wynosi 37,1 ale nie wiem czy to dobrze czy źle, bo spadła o 3 krechy ;/ ale powyżej 37 się utrzymuje ;)

Kochana ja myślę, że jak utrzymuje się powyżej 37,0 to dobrze:-) A kiedy powinnaś dostac @?

ja nie testuje jutro, poczekam przynajmniej do 28 a ja wczoraj bylam pewna ze dzisiaj @ bedzie, no i nic, mialam takie przeczucie i zły humor odrazu itp.. czuje sie jakbym juz ja miała, ale jej nie mam:-D:-D
Jasne, nie ma co się spieszyc, lepiej poczekac:tak:

sorki, ze tak na trzy posty sie rozpisuje :p ale nie wiem jak cytowac wszytskich naraz :confused: :p

w sumie to zazdroszcze takiego podejscia:tak: :) silna z Ciebie kobietka :) :tak::tak::tak:

Klikasz na "+" w prawym rogu danego posta i tak ze wszystkimi, które chcesz cytowac. A na końcu klikasz "odpowiedz" i już:) W okienku, które Ci się wyświetli swoje odpowiedzi piszesz po "[/QUOTE]" :-)
A czy ze mnie silna kobitka.. no nie wiem.. staram się nie zalamywac :tak::-)

jak chcecie zacytowac wiecej postów, to przy np dwóch postach które chcecie zacytować klikacie na "+" a przy trzecim poście klikacie "cytuj" :)

Ja właśnie przyszłam z drzemki :)

Tez wróciłam z drzemki:-D
 
reklama
no tak, masz racje :) dzięki za radę :):*
a co tam dzis u Ciebie słychać? czytałam że tempka Ci spadła.. :( szkoda.. ale nie martw się :):* będzie dobrze : jak nie teraz, to później :)
 
Do góry