reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

no tak, masz racje :) dzięki za radę :):*
a co tam dzis u Ciebie słychać? czytałam że tempka Ci spadła.. :( szkoda.. ale nie martw się :):* będzie dobrze : jak nie teraz, to później :)
Nom spadła..a może za krótko trzymałam.. jutro zmierzę i jak będzie 36 i coś to na bank @ i kolejne fikania:-D:tak::-D
Nie ma co się załamywac:tak::-) Kiedyś się w końcu musi udac:tak::-D
 
reklama
Hej Dziewczyny ;)

Ja czuję się dziś strasznie .... jest mi nie dobrze a piersi to mi chyba zaraz odpadną! Po powrocie z pracy jak zdjęłam stanik to aż czerwone pręgi miałam. Trzeba już kupić większy rozmiar... Sutki to mi nabrzmiały normalnie... Mam dziwne wahania temperatury ciała... ostatnie 3 dni 37 a dziś rano 36,4 a po przyjściu z pracy 36. Tam gdzie trzeba to miałam dzi rano 37,3
Mdli mnie cały czas a w pracy ledwo wysiedziałam... Czuję się jakbym się czymś zatruła... i boli mnie troszkę podbrzusze. W ogóle na dole to się czuję jakbym miała @ dostać. Mój TŻ mnie "pociesza" co chwilę mówiąc że wyglądam okropnie. no i tak się czuję...
W ogóle to ja chyba za mocno narzekam co?? Dobra już się uśmiecham i Was serdecznie POZDRAWIAM :D
 
Hej Dziewczyny ;)

Ja czuję się dziś strasznie .... jest mi nie dobrze a piersi to mi chyba zaraz odpadną! Po powrocie z pracy jak zdjęłam stanik to aż czerwone pręgi miałam. Trzeba już kupić większy rozmiar... Sutki to mi nabrzmiały normalnie... Mam dziwne wahania temperatury ciała... ostatnie 3 dni 37 a dziś rano 36,4 a po przyjściu z pracy 36. Tam gdzie trzeba to miałam dzi rano 37,3
Mdli mnie cały czas a w pracy ledwo wysiedziałam... Czuję się jakbym się czymś zatruła... i boli mnie troszkę podbrzusze. W ogóle na dole to się czuję jakbym miała @ dostać. Mój TŻ mnie "pociesza" co chwilę mówiąc że wyglądam okropnie. no i tak się czuję...
W ogóle to ja chyba za mocno narzekam co?? Dobra już się uśmiecham i Was serdecznie POZDRAWIAM :D

Kochana wyższa tempka rano (37,0) wróży dobrze:tak: Oby się utrzymała:-) A kiedy masz dostac @? Oj, coś czuje, że to fasolka:tak::-)
 
@ to ja powinnam była dostać ok 6 maja. Było tylko trochę brązowego i nic więcej. Gin dał mi duphaston na 5 dni na wywołanie. Ale już przed wzięciem duphastonu zaczęły boleć cycuchy.. robiłam test i był negatywny. Dziś jest 4 dzień bez duphastonu a @ powinna przyjść w ciągu 5 dni. Już kiedyś tak brałam ten lek i nie miałam wtedy takich objawów. Zrobię test może jutro rano i zobaczymy, ale mam mieszane uczucia... Gin nic nie widział na usg ale z drugiej strony mogło być jeszcze za wcześnie.. Test też mógł być za wcześnie... A może się łudzę ;) Ale nadzieje mieć zawsze warto ;D
 
Dla wyjaśnienia test robiłam tydzień temu - trochę niewyraźnie się wyżej rozpisałam ;) No i test był jakiś dziwny ale w aptece innego nie mieli. Teraz mam ten Quick Vue a czytałam że dobry jest.
 
@ to ja powinnam była dostać ok 6 maja. Było tylko trochę brązowego i nic więcej. Gin dał mi duphaston na 5 dni na wywołanie. Ale już przed wzięciem duphastonu zaczęły boleć cycuchy.. robiłam test i był negatywny. Dziś jest 4 dzień bez duphastonu a @ powinna przyjść w ciągu 5 dni. Już kiedyś tak brałam ten lek i nie miałam wtedy takich objawów. Zrobię test może jutro rano i zobaczymy, ale mam mieszane uczucia... Gin nic nie widział na usg ale z drugiej strony mogło być jeszcze za wcześnie.. Test też mógł być za wcześnie... A może się łudzę ;) Ale nadzieje mieć zawsze warto ;D

WITAJ Pare miesiecy temu miałam podobną sytuacje dokładnie we wrześniu 2008 okres sie spóżńiał no a potem troche brążowego plamienia z racji ze juz raz poroniłam w styczniu 2008 biegiem do lekarza no bo okresu nie ma wiec pewnie ciaza pomyslałam tez dostałam duphaston na wrazie co jakby ciaza ale po zjedzeniu 1 opakowania niestety dostałam okrres po 2 tyg ;(((( No a teraz jestem w 7 tygodniu ciąży po roku starania wkońcu sie udało;)))))))):-):-) tez biore duphaston juz koncówka a potem luteina lekarz przepisał 3 op mam nadzieje ze bedzie wszystko ok Moje piersi a raczej sutki również są takie wrażłiwe ze nie da sie wytrzymać ;)))))
 
ja mam dzisiaj 30dc i mimo to boję się testować jutro bo nie chcę rozczarowania :-:)-:)-:)-:)-(

no ale jak nie wyjdzie to znowu będzie ta przyjemna część staranek - szczególnie że 10czerwca jedziemy na wakacje :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: i można się odstresować :-):-):-)
 
reklama
Dla wyjaśnienia test robiłam tydzień temu - trochę niewyraźnie się wyżej rozpisałam ;) No i test był jakiś dziwny ale w aptece innego nie mieli. Teraz mam ten Quick Vue a czytałam że dobry jest.

Ale plamienia mozna miec w dniach spodziewanej wiec jest nadzieja ze dzidzia w drodze i u Ciebie ;))))))) Trzymam kciuki ;p;p;p:-D:tak::-D;-):-)
 
Do góry