reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

hej dziewczyny!
mam do was pytanie.
czy ktoras z was miala w 3 tyg potencjalnej ciazy sluz jasno brazowy?kolor kawy z mlekiem? mam cylke 26 dniowe dzis 23 dc i nie wiem co myslec o tym brudzeniu :baffled: wydaje mi sie ze mam kilka objawow ciazowych i tempka trzyma sie wysoko ale co wy myslicie?
 
reklama
hej dziewczyny!
mam do was pytanie.
czy ktoras z was miala w 3 tyg potencjalnej ciazy sluz jasno brazowy?kolor kawy z mlekiem? mam cylke 26 dniowe dzis 23 dc i nie wiem co myslec o tym brudzeniu :baffled: wydaje mi sie ze mam kilka objawow ciazowych i tempka trzyma sie wysoko ale co wy myslicie?

Ja Ci nie pomogę bo się nie znam:-( Ale najlepiej jak pójdziesz do ginka.
Napewno inne kobietki na forum Ci pomoga tez.:tak:
Pozdrawiam serdecznie, trzymam kciuki za Fasoleczkę:tak::-)
 
To fantastycznie:-D Bo taki sie mojemu M podoba no i mi tez:-D

Jak tylko będziemy wiedziec, że Fasolka mieszka w moim brzusio to taki własnie kupimy:tak::-)

no ja własnie tez chyba na ten sie przymiezam:) jak tylko sie dowiem :-D
ale dzisiaj mam jakis taki humorek :-:)-( boje sie, ze sie zawiode :-(
ze te objawy to tylko i wylacznie ten duphaston:-:)-:)-(
 
no ja własnie tez chyba na ten sie przymiezam:) jak tylko sie dowiem :-D
ale dzisiaj mam jakis taki humorek :-:)-( boje sie, ze sie zawiode :-(
ze te objawy to tylko i wylacznie ten duphaston:-:)-:)-(

No ja jeszcze będę musiała poczekac na dobra nowinę bo w tym cyklu raczej nam nie wyszło. Daliśmy na luz i przytulanki były tylko 16dc i chyba to już wtedy było po owólce. I zresztą.. żadnych objawów nie mam, jedynie trochę mnie brzusio kłuje ale to przed @ na pewno. Także nawet się nie nakręcam.
Jutro tylko tempke zmierzę tak dla potwierdzenia tego co mowie i czekamy z M na kolejna @ i kolejne fikania (już częste:D )
 
oj ten pierwszy mi się też bardzo podoba :) tylko my jak już to chcemy się zdecydować na trójkołowy ale właśnie wielofunkcyjny :)

dziewczyny będzie dobrze i zobaczymy w końcu nasze upragnione II kreseczki :D
 
Cześć dziewczynki jestem w 7 tygodniu ciązy Moje objawy to bardzo bolące piersi są więsze pełne i ciężkie:sorry2: A najbardziej to sutki są tak wrażliwe żę czasami nie da sie wytrzymac hehe no a tak pozatym zgaga pali, lekkie mdłości lecz nie wymiotuje i czasem ból w podbrzuszu ale lekki zle nie jest choc i tak sie ciesze ze przynajmniej te objawy wystepuja ale slyszalam ze puzniej moze byc gorzej:-):-):-)
 
reklama
Witajcie tak zagladnelam na stary watek pare tygodni temu tez wypatrywalam pierwszych znakow ciazy:-) moje pierwsze obawy to przede wszystkim byly bolace piersi leciutkie plamienie zamiast okresu mdlosi pojawily sie dlugo pozniej;-) nam wlasnie wybil dzisiaj rowniutko 15 tydzinen ciazy a wam
zycze powodzonka, owocnych staran;-) i 2 kreseczek na testach a za pare miesiecy slicznych bobaskow!!!!!!!!!:tak:
 
Do góry