reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

witajcie dziewczyny jestem pierwszy raz na tym wotku mam takie pytano czy ktura z was bolały jajniki i miały ciemne upławy ????? boje sie troche ze moge dostac miesioczke :zawstydzona/y: a robiłam tszy testy ciozowe i wszystkie pokazywały dwie kreseczki:-):-):-):-) dziewczyny poradzcie cos a na gin jest zawczesie

nie martw sie, jezeli trzy testy pokazały dwie kreseczki, to mysle ze mozesz byc dobrej mysli. niektóre kobiety maja krwawienia podczas wczesnej ciazy. o ile sa one ciemne to raczej jest wszystko ok, ale i tak zglos sie do lekarza. łykaj sobie kwas foliowy i dbaj o siebie i fasolke :) a bedzie wszytsko dobrze :)
 
reklama
witajcie dziewczyny jestem pierwszy raz na tym wotku mam takie pytano czy ktura z was bolały jajniki i miały ciemne upławy ????? boje sie troche ze moge dostac miesioczke :zawstydzona/y: a robiłam tszy testy ciozowe i wszystkie pokazywały dwie kreseczki:-):-):-):-) dziewczyny poradzcie cos a na gin jest zawczesie
Sabina moje gratulacje Kochana!!:tak::-D
A plamieniami się nie martw, są normalne u niektórych kobiet, ale skonsultuj sie z lekarzem na wszelki wypadek jak radziła moja przedmówczyni:tak:
 
dziekuje kochane ;-);-)za odpowiedz zrobiłam sie spokojniejsza w poniedziałek bede mykac do gin :-):-):-) mam nadzieje ze jusz bedzie widac fasolke :-):-)
 
eh kobietki, ja juz tez nie wiem :p modle sie cale dnie i mysle o fasolce. dzisiaj przyjechał mój kochany:) tak całkiem przypadkiem połozył raczke na moim brzuszku... tak złapałam ja i przytrzymałam, to była dla mnie taka magiczna chwila, pierwszy raz poczułam takie wspaniałe ciepło:) cos naprawde niesamowitego... nie wiem czemu... moze takie moje przeczucie... ? :)

pozdrawiam was wszystkie :*:****
 
witam- Sabino-gratuluje!


a ja dzis jestem na siebie mega wsciekla:angry::wściekła/y:wczoraj to zdrowo przegielam..
nadzwigalam sie, przeciazylam i przetrenowalam sprzatajac w domku..nadzwigalam napoji..potem wszystko mnie bolalo..czepialam sie wszystkich i wszystkiego...ryczalam bo mnie wsdzystko wsciekalo i draznilo...nie mialam ochoty ogladac ludzi..itd...szal istny...a wieczorem wykapalam mala(tez wazy juz prawie 20 kg) nosilam ja na rekach..potem kapiel itd..jak polozylam sie spac..spieta, zdenerwowana (bo dzis na te ur idziemy i jeszcze tyle spr mamy do zalatiwnie)ze jak lezalam w lozku ...to caly dol..jajniki...krzyz..potwornie mnie bolaly..az zasnac nie moglam...w nocy snilo mi sie, ze UWAGA SLUCHAJCIE!:-Dkolezanka powiedziala mi, ze mam dziwne cycki i zaczela mnie w nie szcypac i krecic moje brodawki:szok:a to tak bolalo...rano obudzilam sie krzyz..jajniki mnie nie bolaly...tylko brodawki..sutki..i kluje w lewym jajniku...Mam nadzieje, ze wczoraj nie narobilam sobie klopotow....i wszystko jest OK...Gin dal mi nadzieje...a ja zamiast sie oszczedzac...denerwuje sie..dzwigam...od dzis pas...zla jestem na siebie..ale moze -jak myslicie...to jeszcze nic straconego..?..
przepraszam, ze zameczam..ale obudzialm sie dzis o 6 i zasnac nie moglam juz...tak o tym rozmyslamam..czewmu ja taka glupia:wściekła/y:
 
reklama
Sabinko gratulacje wielkie !!! teraz już tylko spokojnych 9 ;) miesięcy :)

ja mam dzisiaj 27dc czyli jutro w sumie można by testować- ale tak się boję rozczarowania że chyba tego nie zrobię :( dzisiaj miałam okazję ale tak sobie mówię - po co dzisiaj jak i tam może nie wyjść jak jestem - a jak nie jestem to lepiej poczekać tak czy siak ;)

Gracjaska 3mam kciuki żeby wszystko poszło dobrze !!!! bądź dobrej myśli :)
 
Do góry