reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
ja tez czekam na testowanie dzis moj 29dzien cyklu zawsze mam 28dniowe cykle zamiast okresu jakis sluz bialy bola sutki jak dotykam i nic pozatym
 
Trochę boję się jutrzejszego testowanka, wiem że raczej nic z tego nie będzie bo było tylko jedno przytulanko, ale nadzieja zawsze jest.
 
hej ja też już powinnam dostać @ dziś mam 33 dzień cyklu a zazwyczaj było 32 ale boje się testować bo ostatnio miałam 3-tygodniowe opóźnienie:-( i nie chcę znowu się rozczarować :no:
 
Cześć Dziewczyny. Ja dostałam @ - jak w zegarku... Ale było to bardziej niż pewne. takze nie powiem Wam jakie mam objawy ciążowe...
 
Zajączku może następnym razem. np. za 14 dni :) i może obie i wtedy będziemy mogły się dzielić u mnie się też nie zanosi. Czytałam i kwiatach na rocznicę ---- romantycznie :)
Gaba 82 ściskam mocno.
 
Zajączku może następnym razem. np. za 14 dni :) i może obie i wtedy będziemy mogły się dzielić u mnie się też nie zanosi. Czytałam i kwiatach na rocznicę ---- romantycznie :)
Gaba 82 ściskam mocno.
Ja mam taka nadzieje Krufka. biorę od tego cyklu wiesiołek i pije len(nie takie złe jak się doleje soku:-)) Mam nadzieje ze mi się poprawi jakość śluzu (należę raczej do kobiet które go mają niewiele). Mojemu M. też kazałam brać Androvit (oczywiście pewnie zapomina). Boże, jak ja bym chciała żeby się udało....
 
reklama
ja nic nie biorę bo nie mam skąd :) tylko kwas foliowy :) i @ przylazła u mnie też ale też wiedziałam że przyjdzie bo wg mierzenia temperatury cykl był bezowulacyjny. następne dni płodne wypadną na wizytę w Paryżu. zamiast zwiedzać będę się pobzykiwać....

p.s. daj znać ile za te badania dałaś bo ja zrobię w maju w Polsce. tylko nie wszystko bo nie trafię z wszystkimi badaniami w określone dni...
 
Do góry