reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

witajcie czytam i czytam i czytam i sama jusz niewiem ja od roku staram sie o fasolke miałam nawet brane zastszyki z pregnylu aby sie udało bo gin stwierdził ze niepekały mi jajeczka tylko sie wchłaniajo była szansa dwie pruby a tu nic :-:)-:)-:)-:)-:)-(
załamuje rece :-:)-:)-:)-(
 
reklama
witajcie czytam i czytam i czytam i sama jusz niewiem ja od roku staram sie o fasolke miałam nawet brane zastszyki z pregnylu aby sie udało bo gin stwierdził ze niepekały mi jajeczka tylko sie wchłaniajo była szansa dwie pruby a tu nic :-:)-:)-:)-:)-:)-(
załamuje rece :-:)-:)-:)-(

Kochana, nawet nie mow, ze zalamujesz rece! Musisz byc silna! Walcz o swoja fasolke - niewazny bol, nic nie jest wazne - najwazniejsze zeby sie udalo. Ja staram sie juz piec lat ale ciagle jest we mnie sila. Nie mialam szczescia do ginekologow wiec jezli czujesz, ze trafilas na dobrego to sie go trzymaj. Musisz wierzyc, ze sie uda ;-)
 
Kaprycha dziekuje za miłe słowa :tak: bede silna i bede walczyc o mojo fasolke bo naprawde o niej maze cholera mnie chwyta jak ktos sie pyta kiedy my bedziemy mieli fasolke:-:)-:)-:)-( jak narazie nienazekam na mojego gin robił mi badania na prolaktyne i progesteron i wszystko ok tak mi muwił bo ja sie na tym nieznam co cykl chodziłam na usg czy mam owulacjie i tak miałam tylko jajeczka mi niepekały zeby sie udało dlatego brałam pregnyl ale i ztym sie nieudało
a jak sie nieudało dałam sobie mało pszerwe i teraz na nowo byłam u gin bo spuzniał mi sie okres 12 dni ale to pszez chormono dostała luteine i mam teraz to@ po małpie spowrotem do gin i staranka tylko mezus jeszcze musi pszejsc badania na nasienie :-:)-:)-(
 
Kaprycha mam zamiar testowac w poniedzialek albo wtorek. W poniedzialek mam egzamin na uczelni i byc moze spozniajaca sie @ wynika ze stresu przed nim... Choc nie ukrywam, ze wolalabym aby to byla fasolka :tak:
 
Sabinko :-)nie mozesz się załamywać co pomyślą inne dziewczyny i ja ................,tez się staram i miałam juz jedno poronienie w 9 tyg.,musze się trzymać i tego samego tobie życzę
 
Witam!
Mam pytanie bo od jakiegoś czasu bolą mnie piersi do tego nieraz dochodzi osłabienie, straszne bóle głowy, nieraz bóle brzucha i zastanawia mnie to czy to mogą być objawy ciąży:-)??? POzdrawiam
 
reklama
Witam!
Mam pytanie bo od jakiegoś czasu bolą mnie piersi do tego nieraz dochodzi osłabienie, straszne bóle głowy, nieraz bóle brzucha i zastanawia mnie to czy to mogą być objawy ciąży:-)??? POzdrawiam
wiatam!! po pierwsze w którym jesteś dniu cyklu? czy @ się spóżnia? nie jestem ekspertem ale ból piersi to ja mam co miesiąc przed @ .... bóle głowy także...
 
Do góry