reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Czesc dziewczyny:)

Cos mi sie wydaje ze jednak nie bede w ciązy:( co prawda @ jeszcze nie ma, bo jeszcze kilka dni, ale objawy i tak juz zniknely i nie wracaja, a od 3 dni mierze sobie rano temperature (nigdy wczesniej nie mierzylam) i mam bardzo niska.. Z tego co wiem w ciazy dosc wysoko skacze, wiec chyba nie ma szans..

Mimo to, jak do soboty nie dostane @, to kupie sobie takiego taniego testa pre-test sie nazywa i sprawdze z ciekawosci:) A co mi tam:) Chociaz wolalabym zeby jednak nie przyszla:)

Pozdrawiam
 
a u mnie na lekarza dalej brak czasu przez prace,ale za to robilam dzisiaj drugi test... kupilam celowo inny... czekalam ze straszna nadzieja,a tu nic... jedna jedyna kreseczka...:( ale @ jak nie bylo tak nie ma, wiec dalej czekam co bedzie... na cale szczescie objawy czegos(cokolwiek to jest) nie znikaja;/
 
Przykro mi, ze tescik wyszedl negatywny. Z tym, ze ja nie czekalabym spokojnie na obrot wydarzen, tylko pobieglabym do lekarza. Podziwiam Twoja cierpliwosc, mnie chyba nic by nie powstrzymalo, zeby sie dowiedziec co sie dzieje :) Tyle, ze ja jestem z natury w goracej wodzie kapana. Sama wlasnie czekam na wizyte odnosnie moich plamien i wariuje z niewiedzy :p:p:p
Trzymam kciuki, buziaki
 
Ale jesli nadal nie masz @ to jeszcze nie wszystko przekreslone:) przynajmniej masz jeszcze objawy;) Ja czekam na @ a objawy sie juz skonczyly...
Jak nie dostane okresu w sobote rano, to kupuje testa i robie w niedziele rano:)
A jak sie @ pojawi przed niedziela to test zawsze zostanie na kiedys:)

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was dziewczyny:)
 
witajcie dzisiaj dostałam to wredno @ a myslałam ze bedzie fasolka a tu nic luteina swoje zrobiła :-:)-:)-:)-( ale to jest jakas dziwna @ jak bym miała i niemiała bardziej jak plamienie pozdrawiam
 
No to objawy miałam jak najbardziej nie urojone ;)
Bóle piersi i podbrzusza od 10dc. no i ziewanie i przemęczenie z niczego.
Naczytałam się, że tak wcześnie zwykle nic się nie czuje - a tu proszę, jednak ciąża :)
 
No to objawy miałam jak najbardziej nie urojone ;)
Bóle piersi i podbrzusza od 10dc. no i ziewanie i przemęczenie z niczego.
Naczytałam się, że tak wcześnie zwykle nic się nie czuje - a tu proszę, jednak ciąża :)

super!! GRATULACJE!!:-D:-D
Dawno u was nie byłam...straszny pośpiech.., mężą teraz nie ma-uciekł bo przeciekam--hihi--mam nadzieje ze wróci ze zdwojonymi siłami....:sorry2:
 
reklama
Sylvietta GRATULACJE , wszystkiego najlepszego dla Ciebie i maluszka :) Wyslij nam fluidki, moze sie od Ciebie zarazimy ta fasolka :)))))
 
Do góry