reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Kochana testami się za bardzo nie przejmuj bo często dają fałszywy wynik zrób test z krwi beta hcg.
On daje 100% pewności:tak:,zrobisz go w każdym lab i kosztuje ok 25 zł.
 
reklama
A moze jeszcze za wczesnie zeby gin cos mogl zobaczyc...bo moja kolezanka zrobila test i byl pozytywny okresu nie miala poszlam z nia do gin a ona ze za wczesnie zeby przyszla za jakies 3 tygodnie bo narazie nic nie widac i jej nie powie czy to fasolka..a teraz ma juz 3 letniego synka:) a Ty masz okres czy czekasz jeszcze ??

miałam mieć okres 30 czerwca i tego dnia myślałam, że dostałam bo trochę krwawiłam, ale po jakiejś godzinie zamieniło się to w dwudniowe, śladowe, brązowawe plamienie stąd była ta moja wizyta u ginekologa.

poziomki jak to DOPIERO 3??;-) ja miałam w czerwcu 2 i czuję się strasznie starą mężatką;-)

powiem wam kochane, że już mnie te ciągłe złe samopoczucie trochę denerwuje bo jakby to była fasolka to jakoś tak miło byłoby na co zrzucić, a tak nie wiadomo co!!
poziomki nie wiem czy mnie zrozumiesz ale powiem Ci, że bety nie chcę robić bo boję się, że kolejnego rozczarowania w tak krótkim czasie nie zniosę. Masz 100 % objawy, że jesteś w ciąży a tu @!!! już powoli sie godzisz z tym, że się nie udało a tu znowu cień nadziei bo @ jakby jej nie było, robisz test- jedna krecha, myślisz sobie: może to jeszcze nie pora żeby wyszedł, idziesz do lekarza ten nic nie widzi. i poprostu boję się pójść teraz zrobić betę, przez te kilka godzin do wyniku żyć znowu nadzieją i zobaczy <1:-( na razie będę czekać, obserwować i wam kochane kibicować:-)
o kule ale się rozpisałam:szok:
 
Kamia rozumiem Cię doskonale, nie ma nic gorszego niż robienie sobie nadziei (ja sobie robie co 15 min:-))
Gin może naprawde nie dała rady wymacać a może po prostu fasolka jeszcze nie przyszła.
Przydała by się Tobie jakaś rozrywka-możecie gdzieś na weekend skoczyć?:tak:

Karolciak dzięki za życzenia:-)
 
wyskoczyć nie bo mój w niedzielę pracuje ale za to sobotę ma wolną i planujemy CALUTKĄ poświęcić tylko na siebie albo raczej dla siebie:-) no to ja też złożę życzenia juz teraz:-)
więc tak
mnóstwo radości z życia we dwoje:-) wielu wspólnych rocznic w gronie powiększającej (;-)) się rodzinki, radości z wychowywania maluchów no i co najważniejsze (trochę pomieszałam kolejnośc;-)) ciąży która wyjdzie na teście;-) a tak na poważnie to upragnionego 3 maluszka buziole kochana
 
mnóstwo radości z życia we dwoje:-) wielu wspólnych rocznic w gronie powiększającej (;-)) się rodzinki, radości z wychowywania maluchów no i co najważniejsze (trochę pomieszałam kolejnośc;-)) ciąży która wyjdzie na teście;-) a tak na poważnie to upragnionego 3 maluszka buziole kochana[/QUOTE]

Dzięki ża życzonka:-),my pewnie nigdzie jutro nie pójdziemy :dry:

Kurcze zostawiłam laptopa w pracy i musiałam wziązć notebooka córki-masakra!!!
Ala mam pyszną ogórkową:-D
 
cholercia jak zdąże bo mamy do załatwienia coś super ważnego a gin jest do 17:dry:
Potem dopiero w pon,@ nie przyszła:-)
Pamiętam że jak byłam w ciąży z Gabi to nie mogłam umyć żębów bo chciało mi się wymiotować,dziś miałam podobnie:-)
 
reklama
poziomki:szok: szok co teraz napisalas az mnie dreszcze przeszly bo wlasnie dzisiaj rano myje zeby i zwymiotowalam ze szok:O fasolinka???? jejciu ale mi humor poprawils
a i jeszcze nerki albo krzyze mnie tak bola ze siedziec nie umie...cale plecy na dole tak nawalaja ze tylko bym sie polozyla a tu po pracy moj urdzoinki i idziemy do knajpki..a wczoraj do 22 mu cista pieklam bo zawsze kto ma urodziny to musi nakarmic u niego caly zaklad pracy hehe
i kochana sto lat z okazji rocznicy:*:*:*:*:*:*:*:*
 
Do góry