reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Oglądałam program w którym babka zgłosiła się do szpitala z nasilającymi się bólami brzucha i pleców.
Okazało się że rodziła,i w ostatniej chwili rozcieli jej spodnie:szok:
To był czarnogród-USA:-D

Ogórkowa się udała:-D Pyyyyszna mniam:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Poziomki ja też mam ochotę na ogórkową :dry: Może coś jeszcze Ci zostało?? :-D
Również słyszałam o tym przypadku.. Jak to jest w ogóle możliwe, aby nikt się nie zorientował :szok: I to jeszcze w tak rozwiniętym kraju jak USA....?? :no: Jakoś ciężko mi w to uwierzyć :sorry2:
 
Jedno jest pewne kochane: nam by to tak nie umknęło:-) a a propo lekarki to powiem wam, że dzięki jej zrównoważonej i mądrej gadce dzisiaj nawet nie mam takiego doła, że się nie udało.
 
poziomki dziś twój wielki dzień!!!! Powodzenia u gin, jakby był nie fajny to pwiedz, że na formum baby boom tak go obsmarujesz, że z 10 lat nikt do niego nie przyjdzie;-) no i co najważniejsze, żeby na usg "pomachała" do Ciebie twoja fasolka;-) buziole kochana
 
poziomki trzymam mocno kciukasy:tak::tak::tak: daj od razu znac jak tam fasolinka;-)

chcialabym zeby tyle osob sie nie myslilo ze ze mna cos nie tak.. tylko az sie boje ze jak nie fasolka to jakies chorubsko....:zawstydzona/y:jutro moj D ma urodzinki wiec by fajny mial prezencik:-D a ja mam w kwietniu to prawie w moje by sie urodzila fasolcia:) ah jeszcze sobie mozna troche pomarzyc :-)
 
Cześć dziewczyny:-)
Zrobiłam test i nic ale czytałam wczoraj posty na teście jedna kreska a ciąza-jakoś tak;-)
Straciłam zaufanie kompletnie do testów,no i jak wieci pomimo 2 ciąż nie mam pamiątkowego testu:-D
Mam trochę ruch w sklepie i męża nie chce zostawiać,bo paniki narobi:-D,jak nic się nie stanie to pójdę do gin jutro.
Dziś rano miałam wrażenie że dostane @ ale na razie nic-pożyjemy zobaczymy:dry:
Kamia masz racje wezmę go na szantaż !!!:-D
Karolciak
jeszcze tylko 4 dni będzie dobrze;-)
Jutro mam rocznice ślubu-fajny był by prezent

Mam jasno różową wydzieline:dry:,pewnie dupa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no nie robiłam, lab mam do 10 otwarte.
Zobacze co się do jutra zdaży. Dziwie się tylko dlaczego tak się czuję???????
Nie miewałam napięcia od lat, przypominałam sobie o @ jak mi krew leciała:-D i żarłam czekolade a teraz nie moge na nią patrzec. Wczoraj zjadłam kawałek batonika i smak miał zupełnie inny:szok: oddałam M
 
Do góry