reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

mary-beth- to faktycznie,jak nie mieszkasz w Pl to jest problem z tymi badaniami:baffled:czytam jak dziewczyny pisza,ze jest kiepsko-to nie pozostaje Ci nic innego jak kupic czuly test i zrobic za 3,4 dni skoro nadal masz objawy...czekam na wiesci i ... trzymam kciuki:tak:;-)
 
reklama
mary-beth- to faktycznie,jak nie mieszkasz w Pl to jest problem z tymi badaniami:baffled:czytam jak dziewczyny pisza,ze jest kiepsko-to nie pozostaje Ci nic innego jak kupic czuly test i zrobic za 3,4 dni skoro nadal masz objawy...czekam na wiesci i ... trzymam kciuki:tak:;-)

Ostatni, który zrobiłam, był jakiś nowoczesny, bo wyświetlił mi się elektroniczny napis "Brak ciąży"... Niby powinien być z tych najczulszych, ale kto to wie... :baffled: Teraz po prostu spokojnie poczekam parę dni. Jeśli okresu nie będzie, to to i tak jest wystarczający problem, żeby udać się do lekarza, bo tak nie powinno być. Więc znów muszę być cierpliwa... :crazy: A tak już mi ciężko szło bycie cierpliwą do ostatniej niedzieli, kiedy to liczyłam na pozytywny test... :baffled: Cóż, zobaczymy... Jeszcze te 3-4 dni...
 
mama05, jak sądzisz... Czy możliwe, że wykonałam test (25.04.) za wcześnie? Hmm... Czytam i czytam, i doczytałam się czegoś takiego: w ok. 4. tyg. ciąży poziom hcg może być jeszcze dość niski (np. 9.5) i test może go nie wykryć. Więc najlepiej czekać trochę więcej niż 2 tyg. po terminie spodziewanej miesiączki... U mnie to na dwoje babka wróżyła - naprawdę nie wiem, kiedy mogłam mieć dni płodne. Ostatni okres 20 marca.

Sądzisz więc, że za wcześnie wykonałam test?
 
mary-beth- kurcze nie wiem ,ale mysle,ze jak robilas kila dni temu a teraz poczekasz jeszcze ze 4 dni to bedzie juz tydzien od ostatniego testu i ten powinien byc miarodajny:tak:tymbardziej ,ze to juz u Ciebie 36 d,cyklu wiec za 4 dni jak zrobisz test bedzie 40 dzien i test powinien wykazac ciaze,ale tak jak napisalas-nawet jesli wyjdzie negatywny nadal nie dostaniesz @ to wizyta u ginek.jest nieunikniona:sorry2:bo nie moze tak byc...ale narazie poczekaj moze do piatku i zrob i zobaczymy co bedzie(oczywiscie kciuki zaciskam):tak:;-)
 
mary-beth- kurcze nie wiem ,ale mysle,ze jak robilas kila dni temu a teraz poczekasz jeszcze ze 4 dni to bedzie juz tydzien od ostatniego testu i ten powinien byc miarodajny:tak:tymbardziej ,ze to juz u Ciebie 36 d,cyklu wiec za 4 dni jak zrobisz test bedzie 40 dzien i test powinien wykazac ciaze,ale tak jak napisalas-nawet jesli wyjdzie negatywny nadal nie dostaniesz @ to wizyta u ginek.jest nieunikniona:sorry2:bo nie moze tak byc...ale narazie poczekaj moze do piatku i zrob i zobaczymy co bedzie(oczywiscie kciuki zaciskam):tak:;-)

Dzięki wielkie! Ty jesteś dobrym duszkiem tego forum! ;-) Czekam znów, nie ma co... W okolicach piątku zrobię kolejny test. A propos: ten ostatni, który zrobiłam, miał czułość 50. To znaczy, ze nie najczulszy chyba? Wobec czego może i faktycznie za wcześnie... Dziękuję za życzliwość i zrozumienie! :-) Pozdrawiam! ;-)
 
czy wy wiecie jak mi się cera popsuła :( chyba z takimi maszkarami to ciutke za wcześnie co ? kurka wodna :/ nie wiem, trudno moja mama mówi że jak ze mną w ciąży była to też miała tragedie na buzi :p hihi
pozdrawiam!
 
Dzięki wielkie! Ty jesteś dobrym duszkiem tego forum! ;-) Czekam znów, nie ma co... W okolicach piątku zrobię kolejny test. A propos: ten ostatni, który zrobiłam, miał czułość 50. To znaczy, ze nie najczulszy chyba? Wobec czego może i faktycznie za wcześnie... Dziękuję za życzliwość i zrozumienie! :-) Pozdrawiam! ;-)
mary-beth-dziekuje Ci za cieple slowa:tak:no 50 to troche mala czulosc ,kup 25 a sa nawte test z czuloscia 10-narazie czekaj do piatku a jak do tego czasu nie przyjdzie @ to testu i daj nam znac:tak::-D
czy wy wiecie jak mi się cera popsuła :( chyba z takimi maszkarami to ciutke za wcześnie co ? kurka wodna :/ nie wiem, trudno moja mama mówi że jak ze mną w ciąży była to też miała tragedie na buzi :p hihi
pozdrawiam!
slomiana wdowa- no coz,ciaza:-D:-Dznaczy,ze hormony dzialaja:tak:nie daj sie:laugh2:a skoro mama tak miala z Toba to moze mala kobietka w Tobie rosnie:tak:;-)
 
Wiecie co dziewczyny, napisze jeszcze o mnie. Nawiaze do tematu jak szybko mozna wykonac test. W moim przypadku ja zrobilam 5 dni przed spodziewana @. Zrobilam test, ktory mogl byc juz wykonany w tym czasie. Poniewaz byla to dzidzia planowana nie moglam sie doczekac wyniku starania i zrobilam ten test tak wczesnie. I juz wtedy wyszla mi balada druga kreska. Poniewaz mieszkam w Anglii tu nie robi sie badan na bete musialam tylko pocieszyc sie testami. Tak na wszelki wypadek zrobilam jeszcze test w dniu spodziewnej (ktora nie przyszla) i takze wyszlo mi ze jestem w ciazy. Lekarz powiedzial mi ze te testy nowej generacji sa juz bardzo czule wiec jesli wyjdzie druga kreska to jest duze prawdopodobienstwo ciazy... no ale kto tam wie... wiem dziewczyny ze latwo jest mowic aby czekac do spodziewanej @ bo tak bardzo chce sie zobaczyc te dwie kreski i jesli chcecie to robcie testy, przeciez to nic nie szkodzi a niespodzianka moze was wtedy wczesniej zaskoczyc :)
zycze Wam wszystkim abyscie tak jak ja cieszyly sie widokiem dwoch kreseczek :)
 
reklama
Do góry