reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
cześć Wam wszystkim . Jestem mężatką , mamy córeczkę 4 latka kończy w maju , pragniemy mieć drugie dziecko . Rozpoczniemy starania w kwietniu ,mamy nadzieję że się nam uda. :-) Z naszym pierwszym dzieckiem też udało mi się zajść w ciążę w pierwszym cyklu , może i ty razem uda się :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:
Serdecznie wszystkich POZDRAWIAM i życzę wszystkim staraczkm powodzenia :-) napewno wam się uda będę trzymać kciuki .;-):tak:
 
cześć Wam wszystkim . Jestem mężatką , mamy córeczkę 4 latka kończy w maju , pragniemy mieć drugie dziecko . Rozpoczniemy starania w kwietniu ,mamy nadzieję że się nam uda. :-) Z naszym pierwszym dzieckiem też udało mi się zajść w ciążę w pierwszym cyklu , może i ty razem uda się :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:
Serdecznie wszystkich POZDRAWIAM i życzę wszystkim staraczkm powodzenia :-) napewno wam się uda będę trzymać kciuki .;-):tak:
Dzieki ci mam nadzieje ze teraz zajde to jest 2 cykl moj co proboje z mezem,trzymam kciuki rowniez za ciebie:tak:
 
witam ponownie:) pare dni się nie odzywalam ale teraz juz moge z czystym sumieniem powiedziec ze JESTEM W CIĄZY:):) koniec piatego tygodnia. i moze wyda to sie wszystkim dziwne ale u lekarza bylam w piatek i do tego dnia brzuch bolal, przez co bylam niespokojna a od wizyty wszystko przeszlo jak za pomoca czarodziejskiej rozczki. ciaza to wspanialy okres dla kazdej kobiety. trzymam kciuki za wszystkie staraczki:):)
 
witam ponownie:) pare dni się nie odzywalam ale teraz juz moge z czystym sumieniem powiedziec ze JESTEM W CIĄZY:):) koniec piatego tygodnia. i moze wyda to sie wszystkim dziwne ale u lekarza bylam w piatek i do tego dnia brzuch bolal, przez co bylam niespokojna a od wizyty wszystko przeszlo jak za pomoca czarodziejskiej rozczki. ciaza to wspanialy okres dla kazdej kobiety. trzymam kciuki za wszystkie staraczki:):)

Oooo to gratulaccje.. spokojnej ciąży.. pamietaj ze pierwsze 12 tygodni jest najważniejsze.. nie dźwigaj nic ciężkiego i dbaj o siebie:)
 
witam wszystkie przyszle mamy,mam takie pytanie znowoz okres mialam 15 marza czyli 6 dni temu ,oczywiscie z mezem staramy sie o dzidziusia 2 raz 18 mialam completny ,wczoraj i dzisiaj bola mnie sutki piersi co to jest?nigdy mnie nie bolaly jedynie tydzien przed @ dziekuje za odpowiedzi z gory,milej niedzieli :-)
 
Witam.
W tym wątku jestem po raz pierwszy :-)
To mój pierwszy cykl starań o dzidziusia wspomagany testami owulacyjnymi.
2 miesiące temu odstawiłam pigułki, odczekałam jeden cykl, @ przyszła po pigułkach w 26 dc i od następnego rozpoczęliśmy starania. Test owulacyjny wyszedl mi dopiero w 18 dc:baffled: Dzień po owulacji zaczęły mnie boleć sutki, po 3 dniach przeszło, 6 dpo odczuwałam dziwne bóle brzucha, coś jakby kłucie i zaczęłam plamić. Dzisiaj jest 10dpo i jednocześnie 28dc. Piersi bolą mnie znowu, na jednym sutku pokazała się żyłka, plamienie mam bardzo delikatne. Dwa dni temu jadąc samochodem zrobiło mi sie gorąco i strasznie słabo. Trochę mnie to zdziwiło bo generalnie jestem zmarźluchem. Test chciałam zrobić 14 dni po owulacji ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj.
Oto efekt, o którym nie wiem co sądzić.

fe84bcc6285deafemed.jpg
 
Jest druga krecha :) Leć jutro do laboratorium zrobić badanie Beta HCG ilościowo - to już 100% odpowiedź uzyskasz :) Ja też miałam taką słabiutką :D
 
reklama
Do góry